PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 334
oceny
4,3 10 1 50334
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

mialem przyjemność obejrzeć film na przedpremierowym pokazie. W mojej ocenie druga część znacznie lepsza od jedynki. Gagi znacznie bardziej na poziomie, trafione, mniej przekleństw, zdjęcia kręcone m.in w RPA, dramaturgia, emocje ale też dobry humor. Czyli chyba wszystko co chce się zobaczyć przed weekendem dla zrelaksowania. No i największy atut filmu, Kasia Warnke, można śmiało powiedzieć ze zrobiła film. Chyba najlepszy wykon w jej wydaniu, jak tylko pojawiała się na ekranie wzbudzała salwy śmiechu. Daje dobrą 8mke za film w kategoriach dobrej zabawy, humoru, emocji.

ocenił(a) film na 1
Kinomaniakwarszawski

Warszawa i wszystko jasne, jaki burmistrz tacy obywatele w Warszawie .

GTA1

rozumiem, ze ty tylko oglądasz żołnierzy wyklętych i miesięcznice smoleńskie

ocenił(a) film na 1
robertbry

Tu nie chodzi wcale o polityke, tylko o to że ludzie oglądają te gnioty Vegety . Że to coś ma drugą część to znaczy że ktoś to ogląda, te wszystkie gnioty Vegety Botoks i inne . To pokazuje tylko obraz inteligencji polskiego społeczeństwa, w normalnym Kraju takie coś jak Kobiety Mafii nie byłoby drugiej części jak już jedynka jest fatalna .

GTA1

I tu się mylisz. Jeśli kino "rozrywkowe" przynosi zyski to powstają kolejne części. Poziom filmu to osobna kwestia. Liczy się hajs i to, by wyciągnąć go jak najwięcej. Czy w Polsce czy zagranicą działa to na tych samych zasadach.

ocenił(a) film na 1
PanKracjusz

to nie mówmy, że to dobry film

markin

Nigdy tak nie twierdziłem i nawet nie zamierzam :)

ocenił(a) film na 1
PanKracjusz

a no to oko :D

GTA1

W każdym kraju takie gnioty najwięcej zarabiają bo społeczeństwo na całym globie dzisiaj jest głupsze. Internet, używki, smarfony, netflixy zrobiły sieczke z mózgu współczesnych ludzi.

ocenił(a) film na 3
GTA1

Moim zdaniem, forma i treść Twojego komentarza jest bardziej niepokojąca, jeżeli mówimy o poziomie polskiej inteligencji. Wkurzają mnie osoby nadętę ą i ę, które chodzą tylko na salony, teatru, wybierają niszowe kino, słuchają inteligenckiej muzyki. W rzeczywistości takie osoby są raczej sfrustrowane i dodatkowo zapożyczają się na drogi samochód i ciuchy, żeby pokazać innym, że są tacy fajni, światowi i ekskluzywni :) w rzeczywistości często okazują się niezłymi pajacami :) nie wszyscy, podkrślam - bo znam ludzi z klasą, ale oni raczej nie komentują tak jak Ty

GTA1

Bo ludzie chcą polskiego Kina Akcji ale póki co głupio bo głupio ale robi je vega

ocenił(a) film na 7
michalmakula

tu się wtrącę, pierwszy kinowy Pitbull to był jedyny prawdziwie udany film Vegi

user_name

i serial też był dobry

ocenił(a) film na 3
GTA1

A jaki to normalny kraj ? Wszędzie jest dużo gniotów jak to nazywasz. I takie pytanie, czy te głupie społeczeństwo jak je nazywasz musi oglądać tylko kino wybitne, chodzić do teatru czy opery ? Każdy robi to co chce i radziłbym nie oceniać kogoś kogo się nie zna.

ocenił(a) film na 10
GTA1

Kolejny Pan Yntelygent, ale w internecie jest Was dużo. Jeśli nie lubicie twórczosci Vegi czemu chodzicie na jego filmy? :>

GTA1

GTA1 pięknie napisane :)

GTA1

Ale wiesz, że te "gnioty" są na faktach i takie rzeczy dzieją się naprawdę ?

brzask_8

Są tak samo na faktach jak wszelkie odcinki Trudnych spraw :)

crystalviper

Czyli - tak czy tak - powinny dawać do myślenia, a ludzie bagatelizują. Vega zawsze chce pokazać znieczulicę ludzką, ale do kogo ta mowa, skoro społeczeństwo samo jest nieźle "znieczulone".. Przykre.

ocenił(a) film na 1
brzask_8

na faktach...autentycznych hehe :) brzask_8 co chce pokazać Vega?znieczulice ludzką?gdzie to dostrzegłeś?Dopatrywanie się w tym"gównie"morału ma tyle sensu co szukanie owoców w jogurcie :)

robertbry

to jak słuchanie disco polo albo wieszanie na ścianie jelenia na rykowisku - wielu to kręci, ale generalnie to płytki kicz.

Kinomaniakwarszawski

Nie minęła nawet godzina, a pod komentarzem już 50 łapek w górę. Całkowity przypadek :)

ocenił(a) film na 1
PanKracjusz

Dokładnie jeszcze Vegeta wszędzie daje swoich ludzi, do promowania tego filmu . Oraz pierwszej cześći tak samo, będzie trzecia część jak nic tego .

GTA1

PanKracjusz ale biznes is biznes, przeciez wszedzie tak robią. Jeśli coś weszło idzie się za ciosem. Widzisz coś w tym złego? Czy to z filmem czy modelem samochodu :) Nie zgadzam się GTA1 z twierdzeniem, że Ci co chodza na vege to są głupsi od tych co idą na inny film. Jeśli oglądam świat wg bundych to traktuje to jako pastiż, chce obejrzeć coś lekkiego np po calym dniu pracy. Chce kino ambitne ide na Zimną Wojne lub do teatru. Tak samo jest z vega. Chce dobrą sensacje z efektami ide na Vege, bo mimo ze te efekty będa bardziej mizerne niż w sensacjach za wielkiej wody to jednak nasi aktorzy czy zdjęcia w polskich warunkach bardziej mnie przekonują i wybieram właśnie taki film. Bo to że Kler strzelił taki wynik to znaczy ze był to film ambitny? Nie, zarówno kler jak i vega grają na emocjach, to show, które moze podobac się lub nie. Zobaczcie Ucho Prezesa, startowo pierdyliardy odsłon a jednak formuła się wyczerpała i jakoś przestali go dalej kręcić z takim namaszczeniem. Czy był/jest dla inteligentnych bardziej lub mniej?

Kinomaniakwarszawski

tez mi nie leżą przekleństwa ale odpowiada mi to przerysowanie postaci, sytuacji, graniczące z kiczem. No i w przypadku KM2 naprawdę można się pośmiać, nie są to wymuszone czy oklepane gagi.

Kinomaniakwarszawski

Zawsze są takie pochwały przed premiera a jak przychodzi film to juz tak super nie jest. Znając Vege to w filmie będzie tona nagości, seksu, przekleństw, wódy i wciągania. Ten człowiek od poczatku jedzie na tej samej formule.

DaveDovah1993

Ale pisze Ci ze ja juz bylem i widzialem :)

Kinomaniakwarszawski

No ok ale mój opis zawartości filmu pewnie jest w 100% zgodny.

DaveDovah1993

Moze warto isc najpierw obejrzec a potem.sie wypowiadac.

ocenił(a) film na 10
DaveDovah1993

Tak w filmie jest dużo przekleństw, krwi, seksu, wydziaranych, umięśnionych typów, ponieważ jest to film o MAFII. M-A-F-I-I. Nie podoba się? To idź pooglądaj sobie świnkę Pepę.

ocenił(a) film na 7
DaveDovah1993

zespól AC/DC od 40 lat klepie to samo, podobnie Rammstein i dobrze, jak coś się ludziom podoba i daje kasę to nie warto wydziwiać, eksperymentować tylko robić swoje

Kinomaniakwarszawski

Nie porównuj Kleru z tym sietem.
Smarzowski kręci filmy kontrowersyjne, ale mądre. Vega kontrowersyjne, ale głupie. Taka różnica.

crusing24

Dokładnie tak!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GTA1

Widać, że mało wiesz skoro nie wiesz, że to trylogia...

ocenił(a) film na 7
Kinomaniakwarszawski

Właśnie dużo osób, którzy film widzieli pisze o świetnej roli Kasi Warkne. Ciekawy jestem czy faktycznie zagrała aż tak dobrze.
Zastanawia mnie czego oczekują ludzie chodzący na tego typu filmy? Kiedy ja idę na film Vegi to nie liczę na psychologiczny dramat tylko na kino akcji z żywą fabułą i zwrotami akcji. Nigdy się nie zawiodłem ;)

luniewskijan11

Fabuła u Vegi? Zwroty akcji u Vegi? Przykłady poproszę.

ocenił(a) film na 2
PanKracjusz

No coś ty. Oglądałem i już w pierwszych 15 minutach było z 20 plot twistów.

luniewskijan11

Mam to samo. Nie wiem dlaczego jest tyle szumu, może ludzie maja inne wyobrażenia? Mnie jakoś nigdy jego produkcje nie rozczarowały. A dla Kasi Warkne rzeczywiście warto się wybrać.

mikolajmiki

Dlatego ja mam kartę Unlimited i mogę sobie pozwolić iść na taki film

ocenił(a) film na 6
luniewskijan11

Kaśka przechodzi samą siebie! :D Doprawdy nie wiem, czy Ona już taka jest, czy tak dobrze gra haha..
Ja bym nie mogła tego zagrać, bym chyba pękła ze śmiechu..

ocenił(a) film na 1
luniewskijan11

Jak we wszystkich wcześniejszych filmach zagrała bardzo źle to wątpię żeby nagle zrobiła się z niej wybitna aktorka :D

ocenił(a) film na 10
sabina097

Cieszmy się, że TY gdzieś zagrałaś dobrze, prawda? :D kocham ludzi, którzy nie osiągneli w życiu nic, ale mają najwięcej do powiedzenia o INNYCH.

ocenił(a) film na 10
N_PPP

I od razu Cię uprzedzę, nie musisz mi wkręcać, że coś osiągnęłaś, bo z reguły wiem, że jeśli ktoś coś osiągnął ... nie ma czasu siedzieć w necie i hejtować a już zwłaszcza filmy, których jeszcze nie oglądał :> także idź leczyć kompleksy gdzie indziej, najlepiej rozwijając siebie. Zapomnisz wtedy co to hejt. Miłego!

ocenił(a) film na 1
N_PPP

A skąd wiesz czy oglądałam czy nie? I tak na marginesie oglądając już wiele filmów chyba umiem porównać kto zagrał dobrze,a kto źle :) i zajmij się swoimi osiągnięciami bo jak nie zauważyłeś/as tez siedzisz na internecie,a według ciebie osoby które go używają niewiele osiągnęły :) Nie rozumiem tego plucia się o złe komentarze.Tobie tak wszystko się podoba i nie skrytykowałes żadnego filmu ? :D

ocenił(a) film na 1
N_PPP

Aaaaa dobra już wiem o co chodzi,konto założone dzisiaj i w ocenionych tylko kobiety mafii 2.Ile ci zapłacili za reklamę dla filmu?

ocenił(a) film na 10
sabina097

„ Jak we wszystkich wcześniejszych filmach zagrała bardzo źle to WĄTPIĘ, żeby nagle zrobiła się z niej wielka aktorka” - Twój komentarz. Nie trzeba być nawet detektywem, żeby wiedzieć, że nie byłaś :|na necie lubię tez posiedzieć, ale używam go do rozwijania się a nie do wyżywania swoich frustracji na innych, obrażając ich anonimowo a oprócz moich osiągnięć mam w życiu jeszcze jedną misję, wyplewić z polaczków (Polacy to inny rodzaj człowieka- np. ja) zawiść i zazdrość, którą kipicie.

ocenił(a) film na 1
N_PPP

Nazywasz osoby o innym zdaniu niż ty ‚,polaczkami’’ i uważasz ze to nie jest obrażanie i plucie nienawiścią? Czyli wytepisz tez siebie? Człowieku co ty masz z głowa tutaj się wypowiadają na temat filmu i widać ze detektyw z ciebie marny,po czym twierdzisz ze tego nie oglądałam? Hahah

ocenił(a) film na 1
N_PPP

I tak poza tym to jest tylko film.Nie zabardzo się wczuwasz w to wszystko?

sabina097

Nie karm trola. To gimba ktoremu na codzien worek kopią a Ty z nim polemizujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones