PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474471}
5,0 4 685
ocen
5,0 10 1 4685
Kochanie, jestem w ciąży
powrót do forum filmu Kochanie, jestem w ciąży!

w ilości bąków produkcja niedościgniona, ustępuje jedynie "Kapuśniaczkowi".

ocenił(a) film na 5
fotodamianos

co racja to racja z tym jednak zastrzezeniem ze w Kapuśniaczku pierdzieli tylko faceci i smieszne to było...
a tu załosne nie wiem ile zapłacili tej blondynie zeby tak się kompromitowała przed kamerami ,i ciągle ten temat bąków powracał jak nie wbiurze blondsyna pierdziala przy ludziach bezopamiętania to w samochodzie sweojego faceta , to we wspólnym łóżku i końcówka tez o pierdzeniu i małego bobasa, ja nie wiem jak innym ale mi ten film obrzydził blondyny teraz to w kazdej widze jakąś pierdzącą srakę,, czy naprawde dziewczyny takie pierdzące są ????

ocenił(a) film na 4
konrii_2

za ciebie pewnie ptaszki wynoszą jak byś był w ciąży to byś zrozumiał

ocenił(a) film na 5
Marcia1246

ze tez musiałas mi przypomniec o tym obrzydliwym filmie, lepiej odpowiedz na ostatnie pytanie jakie zadałem a nie kręć

ocenił(a) film na 4
konrii_2

jak facet pierdzi to twoim zdaniem jest smieszne ,,Kapuśniaczek,, jak pierdzi kobieta jest obrzydliwe - dla mnie to seksizm kobiety mają takie same potrzeby fizjologiczne jak faceci, film był do bani ale nie o bąki wcale tu chodziło tylko o oderwany od rzeczywistości całkowicie infantylny pozbawiony realizmu scenariusz

ocenił(a) film na 5
Marcia1246

chodzi o to ze kopciuszek to była śmieszna komedia z Luisem de fines na czele, a ta załosna wchodzi sekretarka do biura na zebranie w firmie gdzie jest pełno facetów i jej szefowa stoi jak słóp i pierdzi bez opamiętnia , o ten krtynizm filmu mi chodzi która normalna by się tak zachowywała ? wogóle cały ten załosny film był pod dyktando bąków które były najwazniejsze, a najlepsze ze w tym smrodzie głównych bohaterów miłość rozkwitała /

ocenił(a) film na 4
konrii_2

poddaje się może masz racje :) ale spróbuj na chwilkę założyć że zwyczajnie jej się wypsnęło nie wypominając już o tym jak pierdziała przez sen tego nie można kontrolować wiesz co było najobrzydliwsze w tym filmie to jak puściła pawia na kierowce taksówki dno totalne nie mogła się odwrócić czy coś strasznie naciągane albo ta scena w restauracji kiey ten siedzi z napaloną nimfomanką a ona z lekarzem gejem i jedno drugiemu chce zrobić na złość, a jak ta nimfomanka zaczyna lizać łysinę tego starca fuj nie mówiąc już o tym jak powstrzymuje bóle porodowe a oni nazywają to heroizmem nic innego jak skrajna głupota która może zagrozić zdrowiu a nawet życiu dziecka przy tym wszystkim te drobne bąki to małe faux pas chodzi o to że o tym filmie nie da się napisać nic dobrego i ma większe mankamenty niż kilka pierdów

ocenił(a) film na 4
Marcia1246

które na marginesie mogą się przytrafić każdemu w najmniej spodziewanych chwilach i sytuacjach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones