PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124613}

Kod da Vinci

The Da Vinci Code
6,7 578 696
ocen
6,7 10 1 578696
4,7 31
ocen krytyków
Kod da Vinci
powrót do forum filmu Kod da Vinci

Obejrzalem ten film dopiero teraz ,bo nie chcialem kiedys wszczynac w sobie jakiejs zbednej walki duchowej - balem sie po prostu. Teraz akurat moja swiadomość byla na tyle gotowa,zemoglem sobie juz pozwolic na obejrzenia tego filmiku i sie ostro zawiodlem..Jestem wierzacy,ale to nie ma nic do rzeczy..Oceniam film sam w sobie - jako thriiler i naprawde gdyby wszystko sie zgadzalo to i dyche bym dal..

Hanks gra jakby byl tam za kare - od niechcenia.. Audrey - piekna,bo piekna - wyglada jakby przez 3/4 filmu byla na castingu do francuskich "trudnych spraw"..Ian wywzszony w rankingu aktorow - przez wiadomo ktorą role - jest aktorem co najwyzej srednim.. Takze aktorsko klapa moim zdaniem, Dalej..Infantylnosc/naiwnosc,fuksy bohaterow itp. przekraczają wszelkie granice..Dodatkowo klasa tego filmu kazalby go zamknac w 2 godz ,a nie mordowac sie 3!

Za jakas tam akcje i troche sztuki w tle piatala moglem dac.. Jako fan thrillerow naprawde wkurzałem sie,ze odmawiam sobie tego "dziela" bo pewnie jest swietne w swoim gatunku..Nic baredziej mylnego - i naprawde nie mowie tego z jakiejs zawiści,że ten film uraził jakieś moje idczucia religijne czy cos..Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu cienko.. Nawet nie mialem zakladac watku,bo tyle tego,że monza by sie podpiac pod kogos,ale wlasnie,ze az tyle to nie wiedzialem pod kogo,wiec se zalozylem , a co ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones