PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124613}

Kod da Vinci

The Da Vinci Code
6,7 579 124
oceny
6,7 10 1 579124
4,7 33
oceny krytyków
Kod da Vinci
powrót do forum filmu Kod da Vinci

Pewnie powtórzę po wielu innych, ale cały ten film to wielki stek bzdur. Pewnie tak samo jak książka, no ale czego to nie zrobi (a raczej wymyśli) autor, żeby zarobić... Film chyba dla bardzo naiwnych ludzi i w sumie tyle w temacie. Po nieco ponad godzinie czekałem tylko z utęsknieniem na jego zakończenie. jeden z nielicznych plusów jest chyba taki, że przynajmniej nie wrzucali tu na siłę sceny łóżkowej, co w holywoodzkich produkcjach nieczęsto się zdarza haha. Ale ogólnie drugi raz nie wracałbym do 'Kodu da Vinci'.

ocenił(a) film na 4
belzebub91

Tak samo jak książka. Słaba książka i słaby film, szkoda tylko tak wybitnych aktorów.

chemas

Książka jest akurat świetna, wartko napisana, błyskawicznie się czyta i bardzo wciąga. A film zdecydowanie taki sobie.

ocenił(a) film na 6
littlelotte52996

zgadzam się. Nie należy wypowiadać się o czymś czego się nie przeczytało.

ocenił(a) film na 4
_Jules_

Przeczytałem niestety książkę i wiem co piszę. Książka jest słaba, zaś Brawn pisząc ją liczył po prostu na szybki zysk i nic poza tym. Oczywiście to tylko moja opinia, po prostu wymagam od książki trochę więcej.

ocenił(a) film na 6
chemas

Każdy ma swój gust, mi osobiście książka się podobała i bardzo szybko się ją czyta :)

ocenił(a) film na 4
_Jules_

OK :) ja nie lubie książek szybko czytających się, ale i ja, i Ty, powiedzieliśmy, każdy ma swój gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones