PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 343
oceny
6,8 10 1 56343
6,0 8
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Najlepszy i chyba najdroższy film reklamowy jaki widziałem. Cały ten film to reklama NOKI, ale gdyby każdy producent tak fajnie sprzedawał produkt to oglądałby takie reklamy zamiast filmów. Pomysłowy scenariusz, bardzo dobre zdjęcia, szybki montaż, dynamiczna akcja, dobrzy aktorzy, to są zalety tego filmu. Wady? Ten film nie ma wad, jest na najwyższym poziomie na jakim może być film o tej treści. To nie "Stalker" Tarkowskiego, tylko takie sfilmowane GTA Vice City. Ścieżka muzyczna bardzo przyjemna, zwłaszcza zmiksowane Nina Simone - Sinnerman. Film jest sensacyjnym thrillerem, ale faktycznie komediowych elementów tam nie brakuje. Szczerze mówiąc scenarzysta mógł pójść ta ścieżką i oszczędzić nam trupów, film nie straciłby przez to niczego istotnego, a mogłyby go zobaczyć starsze dzieciaki :)

ocenił(a) film na 6
tomy_m

zgadzam się z tobą:),chociaż ja za reklamę dam 10,a za całokształt mocną 6,dlatego że jest to film na raz,aczkolwiek nie powiem wkręciłąm się i obejżąłąm do napisów końcowych,które zresztą też pomysłowe...

ocenił(a) film na 7
tomy_m

Nawet nie zauważyłem że telefony które używają bohaterowie w tym filmie to nokie.. No ale cóż, każdy na co innego zwraca uwagę.. :D

ocenił(a) film na 5
Ajlajkgudmuwis

Już ta akcja ze stoiskiem Nokii była "naciągana", delikatnie to ujmując, ale napisy końcowe/zakończenie to po prostu przegięcie totalne.
I tak bez tego nachalnego "prodakt plejsment" miałbym poważne trudności z braniem całej tej zabawy na serio, a z nim toż to wykapana komedia familijna z dreszczykiem ;)
I ten tytuł jeszcze, zaiste dopełniający resztę - familijna komedia reklamowa z dreszczykiem jak malowana.
5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones