PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 343
oceny
6,8 10 1 56343
6,0 8
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Zadzwijające

ocenił(a) film na 3

Właśnie obejrzałem ten film. Głupota tego filmu mnie nawet nie przeraża tak bardzo jak to że większość opinii o tym filmie jest pozytywnych!

ocenił(a) film na 6
mrik

w finałowej scenie praktycznie on dostał z shotguna czy pistoletu? pogubic sie mozna

mrik

A nie przeraza Cie wlasny wpis

HRA

z tym ze gosciu ma racje.Film o zgrozo hehe daremny

Lipiniorz25

właśnie mam zamiar obejrzeć ten film... szkoda, że nie podałeś ANI JEDNEGO argumentu! Zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy, któremu zabrano grabki ... 'to moje me me meee eee, to moje grabky ... eeee' - może zauważyłbyś, że twoje GRABKI zakryłeś omyłkowo piaskiem gamoniu.

Dormant

Uwazaj na slowa szczurku!
Niezle przyklady dajesz jakbys niedawno z piaskownicy wyszedł heh
Co do argumentow.Najpierw go zobatrz,nie bede ci psuł zabawy i napisz jak zobaczysz to napisze
naRka

Lipiniorz25

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 7
mrik

Tak tylko Ty masz najlepszy gust na świecie i wiesz co inni powinni oglądać, bo jesteś bogiem. Co za idiota.

ocenił(a) film na 8
mrik

Zadziwiające jest to, że nikt jeszcze nie zrzucił atomówki na Polskę za trollowanie. Przemawia przez Ciebie czysty jak łza debilizm :) Trzeba być totalnym egocentrycznym pajacem, żeby coś takiego napisać^^

ocenił(a) film na 9
obwarzanek

Właśnie skończyłem oglądać film, jak dla mnie bardzo fajny film. Zgadzam się co do przedmówców, każdy ma swój gust, ale co tam, znajdzie się taki który napisze, że głupota i skoro on tak myśli to film nie ma prawa być godnym polecenia i oglądnięcia. Polecam film, mnie osobiście nie nudził, może niektóre elementy były naciągane, ale wole to niż jakieś produkcje, które nie mają żadnej fabuły. Ci pseudo "gliniarze" występujący w tym filmie najbardziej mnie poirytowali, biorą się do pracy, która ma być przykładem, a co robią? Lewe interesy, boją się, że prawda wyjdzie na jaw, itp... Ale cóż dzisiaj nie ma ludzi, którzy kochali by robić to co najbardziej lubią, chodzi tylko o kasę.

ocenił(a) film na 5
mrik

Tak, zgadza się. Film to totalny gniot, po 10 min mniej więcej zna się całą fabułę, jakiś cieć ratuje rodzinę zdobywając u wszystkich uznanie, trzyma tak w napięciu że spokojnie po tych 10 min można uciąć komara. Gra aktorska powala na kolana, a najbardziej irytujące jest te zacofanie aktorów i brak odpowiedniej reakcji która pojawia sie ze spory zlekceważeniem i cwaniactwem. Szkoda Stathama.

użytkownik usunięty
mrik

Może ty nakręć jakiś film?I bedziemy się tu smiać z twojej głupoty?

Nie no, to jest naprawdę świetny argument..... 'Nie podoba ci się film, to nakręć lepszy. Jeśli nie umiesz kręcić filmów, to masz lubić wszystkie.' Proste i logiczne, co....? Od kręcenia filmów są reżyserzy, a ludzie jak ty, ja, czy założyciel tematu po prostu OGLĄDAJĄ , i, jako ludzie z własnym rozumem, mają prawo oceniać jak chcą.

ocenił(a) film na 5
Ookami88

To fakt. Ciekawe czy osoba ,której odpisałeś, ocenia wszystkie filmy przez siebie oglądnięte tylko pozytywnie? Jeżeli tak jednak nie jest ,to wychodzi na to ,że również powinna nakręcić sama film i pokazać wszystkim jak się robi prawdziwe kino :)
Przecież to czysty absurd. Nie niektórzy to na prawdę jak coś palną to ....
Nie można jednak stwierdzić jak ocenia ,bo wszystko ma ukryte przed światem.
pozdro

użytkownik usunięty
djrav77

Może se sprzeczytaj jeszcze raz uważnie post założyciela,który nie potrafi zrozumieć,jak to możliwe,że innym się film podoba skoro jemu nie.

ocenił(a) film na 5

To riposta jakaś czy niezrozumienie mojej wypowiedzi?
Ja zrozumiałem post założyciela tematu, a także Twój. Koleś pisze ,że mu się coś nie podoba, a Ty podbijasz do niego ,aby sam coś nakręcił ,a wówczas będziemy śmiać się z jego głupoty.
Skąd ta pewność? Przez to też podbiłem i napisałem to co napisałem powyżej. Przecież wiesz o co chodzi. Jak się komuś coś nie podoba ,to się nie podoba i tyle. Nic w tym dziwnego. Dziwne natomiast jest to ,że inni tego nie akceptują .... no chyba ,że te uwagi są czysto szydercze, to jeszcze to zakumam.

użytkownik usunięty
djrav77

To niech mu się nie podoba ale ciekawe, dlaczego go tak ,,przeraża'' to że innym się podoba i ze film ma tyle pozytywnych komentarzy.Mi tu piszesz że każdy ma prawo,aby coś mu się podobało a coś nie.Może do niego też to napisz a nie mnie sie uczepiłeś jak rzep psiego ogona.

ocenił(a) film na 5

Ja się Ciebie uczepiłem jak ''rzep psiego ogona''?!??!?
Pierwszego posta napisałem przecież do Ookami88, a nie do Ciebie. To Ty wyczytałeś, że w tamtym poście piję do Twojej wypowiedzi, a później odpisałeś do mnie. Co za absurd zarzucać mi takie coś. Ja Cię nie krytykuję, ale nie znoszę jak ktoś jest czegoś pewien w chwili gdy tak na prawdę nie jest tego pewien. Chyba wiesz o czym mówię.
Wcale się mu nie dziwię ,ze tak napisał, bo ogólna ocena tego ''dzieła'' to 7.0 czyli film według wielu jest dobry, a tak na prawdę daleko mu do dobrego w swoim gatunku. Co nie znaczy ,że trzeba maltretować tych, którym się on podoba. Dla mnie jest maksymalnie średniaczkiem z masą bzdur i naciągniętą fabułą.
Mrik z tak sformułowanym zdaniem zdecydowanie zamieszał ,delikatnie to ujmując.

ocenił(a) film na 5

Sorry ,że jeszcze Cię ''maltretuję''. Co konkretnie się Tobie podobało w ''Komórce'' jeśli można wiedzieć? Ja założyłem kiedyś temat i tam skromnie wyjaśniam ,dlaczego jako całość film ten jest taki jaki jest. Przynajmniej dla mnie.

użytkownik usunięty
djrav77

To,że ktoś ocenił ten film na dobry to nie dlatego ,że film jest dobry w swoim gatunku, tylko dlatego, że mu się podobał.Nie wiem co mi się konkretnie podoba w filmie.Nie nudził mnie.A może Ty zapodaj jakiś zajebisty film,zajebisty w swoim gatunku?Z chęcią obejrzę.Albo autor niech poda jakieś zajebiste filmy.Może i mam zryty gust i się nie znam,to może mnie oświećcie jakie filmy są godne obejrzenia.

ocenił(a) film na 5

O nie tego nie powiedziałem ,że masz zryty gust. Absolutnie NIE! Po prostu nie przekonują mnie filmy w których jest przesadny brak logiki oraz cała masa zbiegów okoliczności i nie ma dla mnie znaczenia czy jest to film akcji czy nie.
Rozumiem ,że ten gatunek tego wymaga, ale dla mnie są pewne granice wszystkiego. Dosyć twarde ,ale i cienkie granice. Szczytem ''ogłupiania'' widza są dla mnie takie filmy jak ''Salt'' czy seria ''Transporter'' ,a zwłaszcza druga jego część.
Po przeglądnięciu swoich filmów z gatunku akcji/ sensacji, na pewno polecam ''Gorączkę'' M.Manna,''Ronin'', ''Zakładnika'' M.Manna, ''Zawód Szpieg''. Z filmów dobrych lub całkiem niezłych, ale też nie pozbawionych błędów logicznych ciekawie wygląda ''Człowiek pies'', ''Teoria chaosu'', ''Koruptor'',''Eagle eye'', ''8 części prawdy'' , ''Speed'' no i powiedzmy brutalny obraz ''Johna Rambo''. Nie to żeby te z drugiej części były jakieś wybitne, bo o takie na prawdę trudno, ale chyba zobaczyć można. Oczywiście Tobie nie muszą podejść. To zrozumiałe.
pozdro

djrav77

Oj, od serii Transporter to proszę mi się odczepić :D Wiem, że te filmy są strasznie głupie, ale tak jakoś pozytywnie głupie ;) Podobnie Adrenalina. Tam głupota pogania za jeszcze większą głupotą. Ale nie wydaje mi się aby należało ten film oglądać jako odbicie realnego świata. Wtedy faktycznie można zadać sobie w czasie projekcji pytanie WTF? Transporter podobnie. Jak dla mnie to mieszanina kina akcji+komedii+prezentacji przyjemnej dla oka sylwetki Jasona Stathama ;)
Co do komórki to nie widziałam, weszłam tutaj, gdyż mama oglądała wczoraj, jej się podobał i chciałam zobaczyć czy jest czego żałować. Skoro gra tutaj Statham, którego uwielbiam i Kim Basinger to może jednak obejrzę ;)

użytkownik usunięty
Ookami88

A on co robi?Sam się dziwi i nie może zrozumieć jak ktoś może lubić ten film i jak ten film może się komuś podobać skoro mu się nie podoba

ocenił(a) film na 3
mrik

Dla mnie to była tragikomedia zahaczająca o dno. Każdy ma swój gust :)

ocenił(a) film na 3
mrik

zgadzam się, film jest słaby, to jak ten chłopak biega po mieście z komórką jest beznadziejne, scenariusz pisał chyba ktoś kto od małego oglądał tylko i wyłącznie amerykańsko niemieckie filmy akcji, po takich nigdy się nie spodziewam czegoś dobrego

ocenił(a) film na 3
mrik

Widzę, że dyskusja rozgorzała na dobre. I dobrze, bo w momencie, kiedy pisałem swojego pierwszego posta o tym filmie, można było odnieść wrażenie że ten film to pewniak, do niczego nie można się przyczepić. Ot, przynajmniej spoko film na wieczór. A posta napisałem, bo uderzył mnie rozdźwięk pomiędzy wysoką oceną (ponad 7) i prawie samymi pozytywnymi komentarzami, a moją oceną tego arcydzieła. A dla mnie to po prostu gniot jakich mało. Więcej takich filmów jak ten, a żadne ACTA nie będą potrzebne.
Jeśli ktoś inaczej ocenia ten film to trudno. Więcej, wiem że jest inaczej oceniany niż ja go oceniam i dlatego właśnie napisałem swój post. Aby ostrzec innych co mają trochę inny gust niż osoby, które oceniły ten film na ponad 7.

użytkownik usunięty
mrik

Dla ciebie to gniot jakich mało,dla innych twoje ulubione ,,arcydzieła'' mogą być gniotami

ocenił(a) film na 3

No i ??? Przecież to samo napisałem

ocenił(a) film na 5
mrik

Film w najlepszym razie średni.

mrik

właśnie mam zamiar obejrzeć ten film... szkoda, że nie podałeś ANI JEDNEGO argumentu! Zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy, któremu zabrano grabki ... 'to moje me me meee eee, to moje grabky ... eeee, on mi zabrał moje grabkyy eeee ee' - może zauważyłbyś, że twoje GRABKI zakryłeś omyłkowo piaskiem gamoniu - takie trolowanie właściwe jest dzieciom które zapomniały o mózgu w swoich głowach i kerują się nawet nie emocjami, tylko nie wiadomo czym. A tak pozatym, to zeżryj te swoje głupie GRABKI!

ocenił(a) film na 8
mrik

Sądząc po twoim wpisie nie jesteś nikim innym niż zwykłym haterem, nie krytykujesz filmu tylko go hejtujesz. Mógł byś chociaż podać kilka argumentów, które pokażą iż masz chociaż punk zaczepienia....

ocenił(a) film na 3
mrik

Też nie rozumiem, jak ktokolwiek mógł ocenić ten film na plus. :) Festiwal głupoty, braku logiki i irytujących bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones