PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33908}
7,3 80 199
ocen
7,3 10 1 80199
6,4 14
ocen krytyków
Komornik
powrót do forum filmu Komornik

Szacun dla Chyry

ocenił(a) film na 8

Ten film to prawdziwy monodram. To popis kunsztu Chyry. Jestem zachwycona tą rolą!!! Film - trochę opowieść Wigilijna, ale ciekawie się ogląda. Dla mnie bardzo ważny polski film.

ocenił(a) film na 6
agnieszka532

Popis kunsztu Chyry dla mnie jest widoczny bardziej w filmie "Dług". Tutaj czułam się trochę jakbym oglądała powtórkę...

ocenił(a) film na 4
awroclaw

Boze jaki kicz. Szczególnie przemiana w dobrego. Strasznie plytki ten film, porownywac Komornika z Dlugiem to duże nadużycie.

ocenił(a) film na 6
Szybszy

Porównuje grę aktorską, a nie film, gdybyś nie zauważył... nie mam Chyrze nic do zarzucenia, to nie jego wina, że film jest słaby

ocenił(a) film na 4
awroclaw

Tu się zgodze, dobrze zagral, ale jak na niego bywalo lepiej. Poki był tym złym , bo przemiana w dobrego człowieka strasznie sztuczna, a nawet glupia, film niebylby zly gdyby reżyser potrafil ukazac przemianę w sensowny sposób.

ocenił(a) film na 9
Szybszy

to film musialby byc z godzine dluzszy, chyba ze masz lepsza koncepcje na przemiane ;p

dzis ogladam go 3 raz a nie wiem czy jakis film polski kiedykolwiek ogladalem chocby drugi raz ... dobra obsada to na pewno ale reszta to juz subiektywne spojrzenie

ocenił(a) film na 4
kamilek_6

Szanuje twoje zdanie, ale moim zdaniem tak dobry reżyser jak Falk, stać go by ukazac te przemianę w krótszym czasie:)

ocenił(a) film na 9
agnieszka532

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 9
agnieszka532

A.Chyra gra niesamowicie a jego grę aktorską polubiłem po obejrzeniu "Symetrii". Sam film w genialnej obsadzie i warty obejrzenia. Pozdrawiam!

agnieszka532

Chyra, Więckiewicz, Kot i Dorociński to dobrzy aktorzy,

ocenił(a) film na 9
espantosa

Zapominasz jeszcze o Gonerze, też jest bardzo dobry.

agnieszka532

Alkoholicy i narkomani są najbardziej zadłużeni!