PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4664}

Kongo

Congo
5,7 10 781
ocen
5,7 10 1 10781
5,0 3
oceny krytyków
Kongo
powrót do forum filmu Kongo

Nie rozumiem dziwnego gnębienia tego filmu. Nie jest to powalające kino, ale zarazem
dużo jest tu dobrych oraz interesujących elementów. Wprawdzie są duże zmiany w
porównaniu do książki, ale wcale mu to nie ujmuje. Film jest średnio-dobry, odkurza stary
motyw kina z przygodą w Afryce. Technicznie ciekawie zrealizowany, zabawny, z atmosferą
oraz bardzo ładną muzyką Jerry'ego Goldsmitha. Są dużo gorsze filmy. Frank Marshall nie
jest powalającym reżyserem ale już jako producent ma masę dobrych filmów nakręconych z
udziałem Stefana S.

ocenił(a) film na 7
Minister Zdrowia

Film jest co najmniej dobry a ocena stanowczo za niska. Przecież to świetna przygodówka, nie gorsza od Hidalgo czy Sahary. Jak dla mnie to ocena nie powinna być niższa niż 6/10

ocenił(a) film na 7
Rahabiel

Nawet 6,5/10

ocenił(a) film na 7
Minister Zdrowia

Jak dla mnie był całkiem poprawnym filmem. Dawno dawno temu czuć było że wprost powala widza na kanapę mocnym klimatem Afryki, obecnie jednak przyzwyczailiśmy się do oglądania takich rzeczy i film niestety zestarzał się. Wciąż daje jednak trochę satysfakcji i czuć w nim echa ducha przygody z dawnych lat. Choć nie jest może tak straszny i nowatorski jak kiedyś całkiem miło się go wspomina.

ocenił(a) film na 9
Minister Zdrowia

Jaram się tym filmem i też nie rozumiem tak niskiej oceny. Przygoda jest przednia i Erni Hudson w roli pisanej dla Seana Connerego robi świetna robote. Bruce Campbell na początku to miły suprajs. Dla mnie mimo kilku przedawnionych efektów cgi dalej ma świetne efekty praktyczne, których brakuje w tych czasach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones