plakat filmu Koniec romansu

Koniec romansu

The End of the Affair
7,2 38
ocen
7,2 10 1 38
204
chce zobaczyć
{"type":"film","id":111937,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Koniec+romansu-1955-111937/tv","text":"W TV"}]}
Koniec romansu
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Podczas II wojny światowej pisarz Maurice Bendrix (Van Johnson) poznaje w londyńskim domu swego przyjaciela Henry′ego Milesa, pracownika cywilnego w służbie Wielkiej Brytanii (Peter Cushing), jego żonę Sarah (Deborah Kerr). Znajomość ta błyskawicznie przeradza się w romans, Maurice i znudzona życiem u boku skupionego jedynie na własnejPodczas II wojny światowej pisarz Maurice Bendrix (Van Johnson) poznaje w londyńskim domu swego przyjaciela Henry′ego Milesa, pracownika cywilnego w służbie Wielkiej Brytanii (Peter Cushing), jego żonę Sarah (Deborah Kerr). Znajomość ta błyskawicznie przeradza się w romans, Maurice i znudzona życiem u boku skupionego jedynie na własnej karierze męża Sarah, snują wspólne plany na przyszłość. Podczas pobytu kochanków w mieszkaniu Maurice′a ma miejsce nalot bombowy na Londyn. Wyrwane z zawiasów pod wpływem eksplozji drzwi frontowe domu przygniatają Maurice′a. Sarah, sądząc, że jej ukochany nie żyje, składa Bogu obietnicę, że odejdzie od kochanka, jeżeli ten odzyska życie. Gdy po chwili Maurice wchodzi do pokoju Sarah żegna się z nim i odchodzi, by nigdy już nie wrócić. Po zakończeniu wojny Maurice Bendrix spotyka w Londynie męża Sarah, który zwierza mu się ze swoich podejrzeń co do niewierności żony. Maurice postanawia wynająć prywatnego detektywa (w tej roli John Mills), aby śledził Sarah.

Koniec romansu zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.