PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96094}

Kopciuszek

Cinderella
7,3 54 621
ocen
7,3 10 1 54621
6,2 6
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Kopciuszek jest jedna z najpiekniejszych. Dlaczego bajki w XXI wieku nie moga byc takie piekne i jednoczesnie czegos uczace? W tv powinno puszczac tego typu produkacje, a nie jakies głupie Pokemony i itp. ( przepraszam jezeli obraziłam fanow POkemonow )

diablesse

Pomimo, że lubię mangi, to muszę się z Tobą zgodzić. Pokemon przy Kopciuszku jest na szarym końcu, bo nawet tej bajce do stóp nie dosięga! Kopciuszek ma w sobie to coś. Taką głębię i gwarancję niezmarnowanego czasu ponieważ tak jak wspomniałaś czegoś uczy i jednocześnie można się pośmiać.:)

ocenił(a) film na 9
Stella182

kopciuszek i inne bajki Disney'a to klasyka .. szkoda ,że juz tego typu historii nie produkuje się.
Zawsze pozostaje mozliwośc siegniecia po te piekne, wieczne , stare, znane bajki jak Kopciuszek.

diablesse

To mnie rozśmieszyłeś ;] Nie wiem czy to prowokacja (tak wygląda, w innym przypadku świadczy o inteligencji..), ale widać, że nie masz pojęcia o co chodzi w filmach animowanych Disney'a (zakładając, że to nie prowokacja, tylko nagły napad chęci 'pojechania' komuś i przypadkowym wejściem na forum o Kopciuszku). A szkoda......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones