PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 844
oceny
6,6 10 1 74844
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Roszpunka? piękna i bestia? a może Królewna śnieżka?.Po co ?.

sawlol

Piękna i Bestia już jest w planach ;) Ale Bellę ma grać Emma Watson, więc ja tam chętnie obejrzę

Paulinka_Kuciak

Wiedziałem xd. Ciekawe kto zagra imbryczka :).

sawlol

Meryl :D

xxolciaxxd

Oscar murowany.

xxolciaxxd

Sesese :D

ocenił(a) film na 7
xxolciaxxd

Hahaha :D to będzie niezapomniana kreacja

ocenił(a) film na 7
sawlol

Królewna Śnieżka już była, a Piękna i Bestia jest w planach. Nie będzie dla mnie zaskoczeniem jeśli powstanie film o Roszpunce. A po co? Dla mnie to oczywiste. Ludzie kochają bajki i szczęśliwe zakończenia. A także tradycyjne bajki ujęte w inny sposób (jak czarownica), Właśnie dlatego powstają te filmy. Ja uwielbiam oglądać tego typu produkcje, są świetnie zrobione i grają w nich rewelacyjni aktorzy.

ola1996

Ja nie jestem fanem robienia starych bajek na nowo.Może nich wymyślą jakąś swoją królewnę?

sawlol

chyba chciałeś napisać nowe ... ponieważ to są ich królewny ......

ocenił(a) film na 5
wort801

Techniczne rzecz biorąc, większość historii z królewnami w roli głównej interpretowanych przez Disney'a to legendy i podania zebrane przez braci Grimm ;) Myślę, to miał na myśli @sawlol, ponieważ "nowe" królewny w świecie Disney'a pojawiają się na bieżąco, ostatnio dołączyły nawet dwie (Frozen).

ocenił(a) film na 4
ola1996

Królewna Śnieżka nie była od Disneya (ta filmowa) więc się nie liczy

sawlol

Ja bym chciał filmową mała syrenkę.

wort801

A ja bym chciał nową historie a nie powtarzanie w kółko tego samego.

sawlol

Że chce filmową to nie znaczy że chce kopie tego samego ....tylko nową historie z tą postacią tak jak np z Czarownicą .

wort801

Mowie o tym, że ostatnio jest za dużo filmów takich jak ten czy remaków.Kończą się nowe pomysły.

ocenił(a) film na 5
wort801

Będzie, S. Coppola kręci.

ocenił(a) film na 7
wort801

Ja też! :)

ocenił(a) film na 4
sawlol

Dumbo w 2017r. będzie

Ghostface_22

Super widzę, że co roku szykują coś tego typu.

Ghostface_22

W roli Dumbo DiCaprio. Tym razem musi być Oskar.

kendo777

On dostanie dopiero za role kogoś niepełnosprawnego, może geja :)

sawlol

to nie jest pierwszy i nie ostatni raz jak robia remake jakiejs historii, albo pre/sequel. Co roku od dekady masz remake horrorow, bajek itp. Takze nie zwalczysz tego. Kopciuszek byl i w wersji bajki i filmowej nie 2, 3, a i wiecej niz 10razy. Malo originalnych fabul powstaje, cieszmy sie poki remake'i nie sa koszmarne....

mgkwt

Z tym ostatnim to się nie zgodzę.Powstało wiele beznadziejnych remaków.

sawlol

nie powiedzialam ze nie powstalo, tylko cieszmy sie gdy nie sa koszmarne ;) np. Piatek 13stego albo Dom Wokowych Cial z Paris Hilton - jednego z najgorszch remake'ow horrorow... :(

mgkwt

Najgorszy remake horroru to noc żywych trupów 3D "polecam"

ocenił(a) film na 9
sawlol

Następna będzie Alice in Wonderland: Through the Looking Glass (Alicja w krainie czarów 2) Haha

ocenił(a) film na 4
sawlol

Zapomniałem jeszcze powiedzieć o Księdze Dżungli (2016)

użytkownik usunięty
sawlol

Mogliby zekranizować tę baśń o gościu co chciał poznać, co to strach :D ale to by raczej nie było dla dzieci hehe

sawlol

Jeśli zrobią te filmy dobrze, to ja nie mam nic przeciwko. Niech robią ich jak najwięcej :)

sawlol

Baśnie Andersena.Jednak one nie nadają się dla dzieci,lecz można byłoby stworzyć całkiem dobry serial dla dorosłych.Lub mogą być baśnie jak Kopciuszek,ale pokazane zgodnie z oryginałem pisanym,czyli bardziej brutalna wersja.Już to wyróżniałoby się na tle innych,uładzonych wersji lub wariacji.

sawlol

Wiem że to nie baśń, Disney będzie robił remake Białego Kła. W tym wypadku bardzo się cieszę. Może wreszcie nakręcą jakąś dobrą ekranizację powieści Londona.
Ponadto Disney przygotowuje jeszcze remeke o słynnym czarno-białym charakterze : CRUELLA DE MON!

sawlol

Mulan i Król Lew. Animowana Roszpunka jest zbyt 'nowa' żeby robić remake w wersji aktorskiej.

sawlol

Jeszcze Tarzan. Księżniczka i żaba. Cruella DeMon - nareszcie! Mam nadzieję, że będzie pioseneczka 'Cruella DeMon, Cruella DeMon... Co wzrokiem poraża... I miną tak złą!'

sawlol

A ja lubię te klimaty i filmy aktorskie to dla mnie zawsze jakaś nowość w temacie. Inaczej ogląda się kreskówkę, a inaczej live action, zwłaszcza gdy to drugie jest naprawdę dobrze zrobione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones