PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 844
oceny
6,6 10 1 74844
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Hej,

Chciałabym Was zachęcić do objerzenia filmu z dubbingiem. Pomimo, że sama wolę napisy i drażnią mnie głowy podłożone pod filmy to tu jest czaddd:)
MAM wrażenie, że Ci ludzie którzy się tym zajeli, zrobili sobie jaja:)
Dialogi rozwalają, imię głównego bohatera powala, a podteksty seksualne nasuwały się same:))) dzięki temu świetnie się bawiłam, a poza tym świetne stroje, scenografia również.

ocenił(a) film na 7
ew2200

Ja nienawidzę dubbingu (równie mocno jak lektora), jednak rzeczywiście w tym przypadku to aż tak nie raziło - to prawda.
Co do podtekstów - to rzeczywiście jest sztuka. Zrobili to tak, że dzieciaki nie ogarną o co chodzi, a dorośli będą mieli niezły ubaw :)

ocenił(a) film na 10
ew2200

Jestem największym hejterem dubbingu jaki może istnieć, ale po tym poście zdecydowałam się zobaczyć Kopciuszka właśnie z dubbingiem na początku. Potem wybiorę się jeszcze na napisy dla porównania. Mam nadzieję, że wytrzymam xd

ocenił(a) film na 6
ew2200

Mam pytanie odnośnie "ksywki" Księcia. Czy ktoś się może orientuje jaka była angielska nazwa Tycia? :P

użytkownik usunięty
pizmak007

Angielska Kit , Kit-ku , Kit-ek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones