PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 844
oceny
6,6 10 1 74844
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

gdyby główną rolę zagrała którakolwiek z wymienionych wyżej aktorek film byłby o niebo lepszy (chociażby brzydka Sairose Ronan)

pp807

w ogóle źle dobrane postacie mroczna Helena Bonham Carter powinna zagrać macochę a Cate Blanchett wróżkę kto to dobierał pierwszoklasista?!

pp807

i matka o 7 lat starsza super:-)

ocenił(a) film na 7
pp807

Gdzie "mroczna" Helena Bonham Carter, ludzie, przecież to aktorki są (i Cate Blanchett też, o dziwo)? Wygląda to bardzo przekonująco na trailerze. Co do HBC, polecam obejrzeć Lady Jane lub Pokój z widokiem. Mroczna, dobre sobie. Dwie świetne aktorki, doskonały wybór.

Kopciuszek też jest słodziakiem, nie każdemu musi się podobać, to oczywiste, podobnie, jak i Książę (osobiście wolę go z zarostem).

Oshin

Każdy ma swoje zdanie, chodziło mi o to, że Helena Bonham Carter zawsze jest obsadzana w filmach Tima Burtona i kojarzy mi się bardziej z wiedźmą niż z wróżką, a Cate Blanchett grała Galadriela we władcy pierścieni to znowu w drugą stronę mi się kojarzy:-)

ocenił(a) film na 7
pp807

Dobrze, że nie grały niedźwiadków.
HBC była żoną Tima Burtona, to nic dziwnego, że miała zapewnione role, w końcu - sypiała z reżyserem. Kiedyś grała również w zupełnie innych filmach. No, ale teraz się rozstali i może już będzie miała czas dla innych reżyserów. Oby.

Oshin

ok nie śmiem nic już wtrącić do 10letniej filmweb-czanki;-)

pp807

Uwielbiam czepianie się wieku, gdy ktoś wytyka logikę rozumowania. To, że Helena grała takie, a nie inne role u Burtona nic nie znaczy. HBC =/= Tim Burton i może wreszcie ludzie znowu to dostrzegą. Helena może zagrać wszystko, tak samo Cate.

Drago_2

drago idź z tym tekstem do domu!

pp807

Jestem w domu!

ocenił(a) film na 7
pp807

Najpierw narzekasz, że obsadę filmu robił pierwszoklasista. A potem podajesz argumenty z "zerówki" Bo mi się kojarzy. Obie aktorki są bardzo dobre, a Cate nawet bardzo, bardzo dobra i potrafią bez sztuczności zagrać każdą postać. Kojarzyć to mi się mogą aktorzy z polskich seriali, bo nic innego nie uciągną. Wspaniały komik Robin Williams zagrał świetną rolę w Bezsenności, gdzie był maniakalnym mordercą. Oglądając film nie widziałem tam Piotrusia Pana, Mrs Doubtfire czy innego śmieszka. Chyba na tym polega poważne aktorstwo.

wouters

hej ale wiliams był uniwersalny zresztą nie specjalnie wypad w tej roli, ale np Schwarzenegger nie zagra Ci księcia z bajki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones