PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184151}
7,5 66 296
ocen
7,5 10 1 66296
7,9 21
ocen krytyków
Koralina i tajemnicze drzwi
powrót do forum filmu Koralina i tajemnicze drzwi

Film jest niezwykle ciekawy pod względem animacji. Przyciąga widza i myslę, źe rozwija w pewien sposób tą kreatywną część naszego ja oraz uczy abstrakcyjnego myślenia. Podoba mi się też fabuła, ale jednak nie jest to film dla dzieci. Zgadzam się w stu procentach z opiniami co do tego, że nigdy w życiu w przyszłości nie puściłabym tego filmu dla swoich dzieci. Sama byłam lekko zaniepokojona kiedy ujrzałam alternatywnych rodziców Koraliny z guzikami zamiast oczu. Poczułam lęk jako osoba już dojrzała, a co powiedzieć o dziecku, które wierzy, że ma pod łóżkiem potwora. Lepiej nie mącić maluchom w głowach bo może się to na nich odbić w negatywny sposób. Jest to film animowany dla osób myślę 12+ i nie mniej. Chciałabym, żeby powstawało więcej takich filmów bo jestem ich wielką fanką i twórców uważam za naprawdę zdolnych ludzi, żeby nie rzec geniuszami w swojej specjalizacji. Bardzo mnie ujęła cała animacja filmu, to w jaki sposób został ukazany świat Koraliny jest genialne. Uwielbiam ten film, ale jak już pisałam, to film dla ludzi dorosłych a nie brzdąców ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones