PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714839}

Kosmiczny mecz: Nowa era

Space Jam: A New Legacy
4,9 17 229
ocen
4,9 10 1 17229
3,5 15
ocen krytyków
Kosmiczny mecz: Nowa era
powrót do forum filmu Kosmiczny mecz: Nowa era

Jedynie Rozmus do Bugs’a. Znając życie to to spieprzą i wezmą kogoś innego.. Najlepszy stary, polski dubbing. Dziękuję.

Sycha19

Dokładnie. Najlepszy jest dubbing z lat 90-tych, czyli:

Robert Rozmus - Królik Bugs
Stefan Knothe - Kaczor Daffy
Włodzimierz Press - Kot Sylwester
Dariusz Odija - Generał Pandemonium
Lucyna Malec - Tweety
Tomasz Kozłowicz - Speedy Gonzales
Andrzej Gawroński - Wiluś E. Kojot
Tomasz Marzecki - Pepe Le Swąd
I niestety już nieżyjący Ryszard Nawrocki jako Prosiak Porky oraz Janusz Bukowski jako Elmer Fudd.

Co do Rozmusa, od kilkunastu lat nie dubbinguje on Bugsa, ciekawe z jakiego powodu? Liczyłem, że może dowiemy się czegoś o tej absencji w wywiadzie z nim na kanale "Widzę Głosy", lecz niestety ten temat nie był poruszony. Bardzo chciałbym jego powrotu, ale szanse są raczej nikłe. Choć z drugiej strony Krzysztof Tyniec wrócił do Timona po wielu latach nieobecności, więc kto wie...

ocenił(a) film na 9
Wqrzony

Dokładnie, taka obsadą, żadna inna!

użytkownik usunięty
Wqrzony

No właśnie. Tylko kim zastąpić Pana Nawrockiego i Pana Bukowskiego

ocenił(a) film na 8
Sycha19

Patrząc na aktualne trendy to nie zdziwiłbym się jakby Bugsa dubbingował młody Stuhr

Shadow_5

A weź nic nie mów. Młody Stuhr to wybitna porażka.

ocenił(a) film na 8
Sycha19

Od 2010 roku Rozmus niestety już nie gra Bugsa. On w ogóle wycofał się z dubbingu i od tego czasu występuje bardzo sporadycznie. Ponadto, od 2010 roku Bugsa gra Tomasz Kozłowicz we wszystkich animacjach ze stajni Looney Tunes, więc nie spodziewam się zmiany. Tym bardziej, że dzieci oswoiły się już z tym głosem.

Ja też żałuję, ale na Rozmusa nie ma co liczyć :/ Mam nadzieję, że chociaż Knothe jako Daffy, Machnicki jako Sam i Marzecki jako Pepe LeSwąd, bo chyba tylko oni ze starej ekipy zostali.

MyShadow1000

a ten od Timona nie mógłby? Przecie on też dubbingował bugsa

ocenił(a) film na 8
gortat

Timon był dubbingowany przez dwie osoby: Krzysztofa Tyńca i Wojciecha Paszkowskiego. Tyniec nigdy nie dubbingował Bugsa, Paszkowski z kolei był głosem Bugsa w "Królik Bugs: Rycerski rycerz Bugs" i też nie wiem do końca na jakiej zasadzie, bo ja oglądałem to z Rozmusem, ale wg. wikipedii jest też druga wersja dubbingu i Paszkowski właśnie tam był Bugsem.

Podejrzewam, że Warner Bros. ma podpisaną długą umowę z Kozłowiczem, bo to popularna praktyka jeśli chodzi o konkretne postacie, dlatego też nie łudziłbym się, że ktokolwiek go zastąpi w dubbingu królika.

ocenił(a) film na 8
MyShadow1000

Tyniec dubbingował Bugsa w pierwszym dubbingu robionym dla canal+

MyShadow1000

Timon miał 3 głosy w Polsce 1 Tyniec-król lew 1i2 timon i pumba większość odcinków Cafe myszka zasypani w Cafe myszka dom złoczyńców disneya w tych trzech produkcjach na zmianę z Paszkowskim oraz lwia straż 2 Paszkowski król lew 3 timon i pumba kilka ostatnich odcinków Cafe myszka zasypani w Cafe myszka dom złoczyńców disneya w tych trzech produkcjach na zmianę z Tyńcem król lew powrót do lwiej ziemi gra i w królu lwie 1 w 2003 roku w zwiastunach na DVD i kilka gier które tam były 3 Maciej Sthur król lew remake (2019)
A Tyniec dubingował królika bugsa w pierwszym dubbingu robionym dla canal+

MyShadow1000

Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem i Rozmus ponownie dubbinguje Bugsa! Czyli mamy wielki powrót po latach :D
Co do starej gwardii, to po trailerze można potwierdzić jeszcze Stefana Knothe jako Daffy'ego i Lucynę Malec jako Tweety.

ocenił(a) film na 8
Luis Garcia

Oglądałem tylko po angielsku, dziękuję za informację! Aż krzyknąłem z radości, jak go usłyszałem ^^

ocenił(a) film na 9
MyShadow1000

W nowym zwiastunie już nie ma Rozmusa dubbinguje Bugsa ktoś inny

ocenił(a) film na 8
kevinek

To dalej jest Rozmus, spokojnie :) Nawet w komentarzach pod filmem ludzie cieszą się, że to koniec Bugsa Kozłowicza.

MyShadow1000

Nie końec bo bugsa dalej dubinguje kozłowicz tylko w tym filmie nie bo Jest o dużą i samodzielna produkcja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones