PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6878}

Król Lew

The Lion King
8,2 573 969
ocen
8,2 10 1 573969
8,4 37
ocen krytyków
Król Lew
powrót do forum filmu Król Lew

Niestety, nie zrozumiecie przesłania tej bajki. Musicie dorosnąć i wtedy dopiero pojmiecie potęgę tego ARCYDZIEŁA !!1 Wszelkie komentarze w stylu:

- syf,
- tandeta,
- usnęliśmy z kuzynką
Świadczą o waszej inteligencji. Naprawdę nie zabierajcie się na oglądanie Króla Lwa, bo nie zrozumiecie (wykrzyknik jeden).

RustyRyan

Yyy... to film dla dzieci ;p

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Jakieś argumenty ? Bo LK jest znacznie dojrzalszy niż taki Hobbit i inne tego typu.

WielkiMou

Ja nie krytykuję filmu, odpisałem jedynie na post główny, a konkretnie na to: "Musicie dorosnąć". To film dla dzieci przecież, więc jak można do niego dorosnąć? ;p

A i autor uważa ten film za arcydzieło, a jednak daje tylko 8... Brak logiki.

Czy dojrzalszy niż Hobbit to nie wiem. Wiem natomiast, że wyżej cenię Hobbita i jakbym miał do wyboru obejrzeć albo ten albo ten film (w sumie to trylogię), to wybrałbym dzieło Jacksona, pomimo wielu jego mankamentów.

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Można dorosnąć do jego odbioru. Bo wiesz, filmy tego typu inaczej widzi dziecko, a inaczej dorosły. Trzeba dorosnąć, by odkryć ukryte znaczenia i w pełni docenić to jedno z niewielu arcydzieł.

Może oceniać jak chce. Być może dla niego 8 to już arcydzieło, opinia jest bardziej miarodajna niż ocena.

Dojrzalszy z pewnością. A z tym dziełem Jacksona... Ja rozumiem, że to może się podobać, ale naprawdę trzeba nazywać to dziełem ? Nie ma tam nic co by się wyróżniało. Można to uwielbiać, ale każdy powinien mieć trochę obiektywizmu.

WielkiMou

Dla mnie to nie jest arcydzieło, ale nic do "Króla Lwa" nie mam. Dobry film dla najmłodszych :)

Jak 8 to arcydzieło, to co oznaczają 9 i 10?

Ja bym nie powiedział, że "Król Lew" jest dojrzalszy niż Hobbity, ale nie mam ochoty tu się sprzeczać. A słowa "dzieło" użyłem jako synonimu dla słowa "film". Daleki jestem od piania zachwytów nad Hobbitami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones