Street Kings

1 godz. 49 min.
7,1 43 979
ocen
7,1 10 43979
11 177
chce zobaczyć
{"rate":4.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":163603,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Street+Kings-2008-163603/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Królowie ulicy
  • kazaam18 ocenił(a) ten film na: 7

Nareszcie Keanu w sensacji. Rany, jak mi tego brakowało! Podobał mi się "Matrix" i "Constantine", ale tak bardzo chciałam zobaczyć K.R. w policyjnym kinie. Od czasów "Speed" uważam, że Keanu powinien częściej pokazywać się w tego typu produkcjach. Wychodzą mu naprawdę nieźle...

• LeoMessi86 ocenił(a) ten film na: 8

kazaam18 Dokładnie. Nie wiem czemu tak rzadko wybiera takie role. Idealny do takich ról!

LeoMessi86 Właśnie.
    A przy okazji, pozdro dla fana Messiego. :))

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 7

kazaam18 W tym filmie akurat się sprawdził, ale to zaraz nie znaczy , że mu przypasują wszystkie role gliniarzy. Ogólnie film 7 , obniżyłem trochę notę za dublowanie motywów z innych filmów sensacyjnych. Głupio tak od razu wiedzieć kto jest ten zły ...

OmniModo Większość korzysta ze sprawdzonych motywów, bo niełatwo wymyślić coś oryginalnego. Rzecz w tym, żeby to miało ręce i nogi i dobrze się oglądało, a jeśli do tego jeszcze grają aktorzy, których się lubi...Moim zdaniem KR dobrze wypadł w roli gliniarza i liczę, że to jeszcze powtórzy.

kazaam18 Racja, Keanu R. sprawdził się, oby tak dalej !

OmniModo PS: Inna sprawa, że w innej podobnej produkcji "Obserwator" (The Watcher) też dawał radę ...

• Diego_blondyn ocenił(a) ten film na: 7

kazaam18 Oczywiście! Popieram!