Short Circuit

1 godz. 38 min.
7,1 11 210
ocen
7,1 10 11210
2 200
chce zobaczyć
6,2 5
ocen krytyków
{"rate":6.2,"count":5}
{"type":"film","id":95065,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Short+Circuit-1986-95065/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Krótkie spięcie
 • one-winged ocenił(a) ten film na: 6

  Będąc dzieckiem uwielbiałam ten film, dziś została ogromna sympatia do Johnny'ego 5. A sam
  film...? Cóż..., są rzeczy, do których lepiej nie wracać, a tylko zachować je w (ułomnej czasem)
  pamięci....;-)

 • piopio ocenił(a) ten film na: 7

  one-winged Dokładnie To są filmy które byłe fajne w danym czasie kiedy się było dzieciakiem a więc, nazwijmy to mniej wymagającym widzem ;)) To typowe kino rozrywkowe które niestety nie wytrzymuje próby czasu Ale sentyment zostaje kilka filmów mógłbym wymienić np Dziewczyna z komputera :), Electric Dreams czy Interkosmos

 • piopio Są pewne rzeczy które nie wytrzymują próby czasu ale absolutnie nie zgadzam się z Interkosmos, film świetny i dzisiaj Denis fantastyczny i perfekcyjny w każdej roli.

 • kinoman77_filmweb ocenił(a) ten film na: 9

  one-winged Dla mnie nic sie nie zestarzał. Ba,jak najlepsze wino z przed 100 lat. Film jest uniwersalny w przekazie i pasuje do każdych czasów. Technicznie też się nie zestarzal. Dzisiaj Numer 5 byłby calkowicie komputerowy i calkowicie stracił by swój urok i prawdziwość.

 • M_COL ocenił(a) ten film na: 10

  kinoman77_filmweb Ja dzisiaj pierwszy raz go obejrzałem i wcale nie było wadą, że film powstał w latach 80., świetnie się oglądało obecnie.

 • kinoman77_filmweb ocenił(a) ten film na: 9

  M_COL :-)