PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 097
ocen
7,5 10 1 267097
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Disney To szajs!

ocenił(a) film na 7

Ceniłem Disneya,ale po tym co ostatnio zrobił straciłem do niego szacunek.
Krótkometrażówka Krainy Lodu ma pojawić się w kinach...... W filmie Kopciuszek...
Brawo!Świetny chwyt marketingowy! Czyżby kasiora w portfelu już się nie zgadzała?Czy po prostu chcą z "odgrzanego kotleta" Zrobić Hit?Disney zchodzi na PSY!

ocenił(a) film na 5
ErvinRommel

Już lepiej?
Baj de łej, ta krótkometrażówka już się pojawiła i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić lepszy sposób dystrybucji niż pokazanie jej przed seansem jakiegokolwiek filmu DISNEYA. To nie jest żaden chwyt, tylko oczywiste działanie, tylko janusze marketingu mogą mieć z tym jakiś problem. Tym bardziej, że przyzwoita wersja pojawiła się w sieci już po paru dniach.

ocenił(a) film na 7
G00N3R

Powiedz mi,jaka firma jeszcze tak postąpiła?

ocenił(a) film na 9
ErvinRommel

Btw jak już ktoś to tak ładnie ujął : Każdy film (NAWET KRÓTKOMETRAŻÓWKA) jest robiony dla kasiorki ;)

śmieszny ten wpis :D prawie coś jak troll (pierwszy raz chyba użyłem tej nazwy :/ ) Nie lubisz już Disneya ,bo wstawił fajną krótkometrażówkę przed fajnym filmem ? Hmm. To nie Disney schodzi na psy ;) Sposób myślenia niektórych ludzi jest nie do zrozumienia przeze mnie. Co oni , mieli tą krótkometrażówkę puścić jako osobny seans ? Żeby kasować osobne 15 zł za bilet na tenże wyczekiwany przez wielu fanów film ? Czy może wogóle ten filmik miał nie powstać ,bo były z tego zyski ?

Btw.2 Tak ! Chcą zrobić hit ,bo mają pomysł oraz fanów ,którzy czekali na film :) Więc dlaczego mieli by rezygnować ze zrobienia radości fanom i zarobieniu kaski :D

Dziękuję!

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Btw.2 Tak ! Chcą zrobić hit ,bo mają pomysł oraz fanów ,którzy czekali na film :) Więc dlaczego mieli by rezygnować ze zrobienia radości fanom i zarobieniu kaski :D

Nie zrobią z tego hitu...
Temat jest już oklepany. Żaden nowy pomysł tylko nowsze wydanie kopciuszka. Dosłownie wszystko się zgadza jak w pierwszowzorze. Żadnych nowych elementów dla polepszenia atrakcyjności bajki. Każdy (nawet małe dzieci na sali) wiedział co się wydarzy za parę minut kto zginie,kiedy zginie,kto się zmieni na nastawienie do kopciuszka. Totalne nudy... Jak mają już ożywiać stare bajki to z sensem z nowością. Bo na pewno wielki hit z poprawionej bajki kopciuszka czy innych na pewno nie będzię ;x

Takie jest moje zdanie :)

ocenił(a) film na 9
Batus113

Chodziło mi o Frozen fever :D (może Hit to trochę naciągnięte słowo :) ) Kopciuszka nie oglądałem ,ale wiem że ta wersja prawie niczym nie różni się od poprzedniej animowanej ,ale mimo to i tak sobie obejrzę :D

ocenił(a) film na 9
Batus113

Chodziło mi o Frozen fever ;) ( może hit to lekko naciągane słowo ). Co do Kopciuszka to mimo przewidywalnej fabuły ,chętnie obejrzę :D

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Widzę że nie tylko jak mam problemy z pisaniem komentarzy :) raz się pokazują a raz nie...

"Chodziło mi o Frozen fever ;)"

Jak tak to przepraszam ;D
Frozen Fever bardzo mi przypadł do gustu. A najbardziej ta scena którą to mam na profilowym :P
W filmie ta scenka kojarzy mi się z samotnością(nawet nie wiem czemu), a w gorączce na odwrót i oto mi właśnie chodziło :)

ocenił(a) film na 9
Batus113

Te komentarze ... :C ciśnienie mi podniosły :p ale dobrze wiedzieć ,że nie jestem sam ;)

No co ty :P Zależy jeszcze co autor posta miał na myśli.

Mi się najbardziej podobała scena jak Elsa budzi Annę (tak samo :D) ,bo kojarzy mi się z takiem Happy ! przypominają mi się moje urodzinki :P (tylko ja nie jestem ksiżnicką) hehe

Wogóle cały film mi się bardzo bardzo podoba ! :D (Przez internet trudno wyrazić emocje :C)

Prócz tej jednej ,wyżej wymienionej scenki, kocham (w cudzysłowie xD) jak Anna i Elsa wracają do pałacu , i scena końcowa (jak Anka opieuje się Elsą) i ta w lodowym zamku :D i Jeszcze cała piosenka. Nie potrafię wybrać ulubionej xD ( Stawiam za dużo emotinkonów ?)

A jeśli można, ile masz lat ? :)

ocenił(a) film na 5
kabaretyk

Nie każdy. Niektórzy chcą tworzyć filmy w imię szeroko pojętej sztuki, w dupie mają kasę i chwała im za to.

ocenił(a) film na 9
G00N3R

To przepraszam :D

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Można, można ;) 16 w maju skończę

Taaak.... Bardzo trudno wyrazic swoje uczucia w internecie ;D. Nie raz tak probowalem i na próżno ;/. Mozna domyslec sie o co autorowi chodzilo. Oczywiscie jesli ktos to juz przechodzil temu bedzie latwiej sie domyslec . Dodam jeszcze, że niektorzy to nawet e realu maja problem w "odczytaniu" twoich emocji ;D.

Nie, nie naduzywasz emotek xD nawet lepiej jak jest i duzo (bez przesady oczywiscie ;).Latwiej jest mi zinterpretowac twoje wypowiedzi :D

A co do piosenki to tez jest na najwyzszym poziomie ;) a jeszcze ten final... Mmmm cudowny ;P

G00N3R- Co ja bym dał żeby tak bylo W polityce ;). Polak nie musialby wyjezdzac za chlebem...

ocenił(a) film na 9
Batus113

No to ładnie XD dużo tu moich rówieśników ;) haha

Nie raz tak próbowałem i na próżno :/

oj skąd ja to znam ;] po kilku miesiącach (od czasu napisania wypowiedzi ,w której próbowałem wyrazić emocje) po ponownym jej przeczytaniu uznałem ,że jestem no idiotą xD nazywajmy rzeczy po imieniu :P Więc staram się być mniej wylewny :D

To dobrze ;) miałem takie wrażenie. A nie chce żeby uznano mnie za takiego (nw. jak to nazwać ... gimbusa ? ) w sumie jestem jeszcze nim , dopiero po wakacjach :D

Piosenka jest genialna ! Its made my day ! :D (dobrze to napisałem ?) Finał (chórk) ! :D no na moje oko oskar xD (serio , narazie w tym roku nie słyszałem lepsej ) bo chyba ,,love me like you do ,, nie jest z tego roku xD

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Ja poki co nie.zaluje tego co napisalem ;D. I nie zamierzam czytac swoich poprzednich wypowiedzi, nigdy tego nie robie nawet na pracach klasowych. Nie przejze bo wiem ze cos jest źle i jak to "poprawie" to jeszcze bardziej mi sie zagmatwa ;/ ( czesto na rozprawkach tak mi sie zdarza).

Gimbus- to pojecie wzgledne. Nie kazdy gimnazjalista nim jest, tu bardziej chodzi o "niedojrzale" zachowanie. Ten SWAG i Hormony robią swoje...xD

Chodzi o You made me day ?

ocenił(a) film na 9
Batus113

rozprawki ... :| *clous the door*

No w sumie co do gimbusa możesz mieć rację ;) (Możesz-Masz)*

Dokładnie ;) w sensie cały dzień nuda i zły nastrój a ty taka piosenka i potwierdzenie Frozen2 :D Piękniej być chyba nie mogło :D Czekam

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

..i nie wiem jak ja sie doczekam premiery xD może w końcu doczekam się porządnego kinia w moim mieście :/

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

+ Clouse* xD

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Nie jestem pewien co do piosenko Ellie ale byla duzo wczesniej przed premiera 50 twarzy ...

Dla mnie mogliby nic nie mowic o Frozen2. No co Ja zrobie do premiery ;(( z nudow zaczne czytac lektury ;/ (a jest ich sporo xD)

Uuuu tak kiepsko ?. Jak cos to zapraszam do kina w moim miescie ;D sa 2 wiec do wyboru do koloru jak to mowia xD

ocenił(a) film na 9
Batus113

Ellie :D no ładnie śpiewa xD bardzo ładnie. Zacząłem sobie to nawet spewać :P

Ja się nawet cieszę ,bo mogę spekulować (ale w sumie co mi po tym ) Największa frajda jest chyba wtedy jak się czeka na te wszystkie nowinki , pierwsze zdjęcia, zarysy fabuły , zwiastuny itd. Ale ja i tak się niecierpliwie xD Lektury mówisz ? :O Aż tak xD ?

Ja jeszcze czekam na Moane, Zootopie ( ciekawe jak im to się przyjmnie ) i oczywiście Jak wytresować smoka 3 :D więc jest tego trochę :P

Tzn. jakieś tam kino jest xD nawet 3D ,ale co mi po tym jak premiery w nim są zazwyczaj 3 tygodnie po tych w większych miastach xD Aż 2 :O łoo no to ładnie XD jest w czym wybierać ;)

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Poczynajac od tego ze mieszkam w Radomiu to jest niezle xD.

Piodenki Ellie zawsze podobaja mi sie po czasie... Musze przesluchac min. 10 razy zeby mi sie spodobaly ;) Z filmami mam tak: Im dluzej od premiery ogladam tym jest lepszy ;). Mialem tak z X-men,Igrzyska Smierci, Zaplatani i Frozen...

Dokładnie ! Mi najlepsza frajde sprawia rozmowa z wami. Najlepsze jest to ze ludzie tutaj sa otwarci na nowe sugestie i osoby. Im wiecej jest osob tym jest weselej na forum ;)

Ja czekam na Igrzyska Smierci Star Wars Frozen Zombieland i X menow Apokalipsa. Moze tez na piratow i avengers

ocenił(a) film na 9
Batus113

Radom :O łoo to pewnie gdzieś za północy (od centrum Polski) ? dobrze mysle :P ?

Ja o Ellie nie słyszałem ,aż do momentu kiedy usłyszłąme tą piosnki ,,love me...,, Frozen oglądałem nawet bardzo rzadko :/ chyba nawet 3 razy :/ i to nie do końca. Nie chce żeby mi się zbrzydło :P Szybko mi się nudzą rzeczy. Mam tak jak ty tyle że na odwrót :D

Te wypowiedzi są fajne właśnie , jak się je czyta ,bo można sobie wymyślać i czekać w ekstytacji ;) byle ktoś nie puścił jakiegoś spojlera :O to już wgl było by lipnie.

To ty gustujesz bardziej w filmach live-action ? ;]

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Radom to najwieksza dziura na poludnie od stolicy xD

Mi spojlery nie straszne ;) Jestem typem czlowieka u ktorego zdradzenie fabuly nie ma wiekszego znaczenia.... Nawet to lepiej, bo moge bardziej przypatrzec sie szczegolom i grze aktorskiej.

Tak, preferuje filmy akcji z "nutka" komedii i miłości żeby nie było za nudno ;).

A Ty ? Jakie lubisz gatunki filmów ? A może jakies konkretne seriale ?

ocenił(a) film na 9
Batus113

Aż taka ? XD ale chociaż macie tam kina :P

Mi właśnie spojlery straszne :P Wole tak bez żadnych zwiastunów nawet ,ale jak już jakiś wyjdzie to i tak się nie powstrzymam od oglądnięcia :D

Ja uwiebliam Animacje ,a co lepsze, dopiero od roku (niespełna) bo od czasu obejrzenia Frozen ;) Lubie patrzeć na te takie realistyczne ruchy ,piękne krajobrazy i ematykę ,którą trudno przedstawić w grze aktorskiej :D

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Dziura bo chodzi mi o wladze i miejsca pracy ktorych tu nie mamy ;x

Ja tam wole jak ktos mi przyspojleruje zawsze to mniek nerwow z obawy czy glowny bohater zginie czy nie..juz i tak jestem klebkiem nerwow xD

Kiedys nawet na wiedzybezużytecznej czytalem, ze lepiej jest wczesniej poznac fabule filmu i zycie (lub smierc) aktorow. Zeby przyjrzec sie sczegolom i grze aktorskiej poniewaz wtedy kiedy nie znamy ich losu jestesmy bardziej zaciekawieni ich dalszym zyciem... No ale sama nazwa wskazuje ze jest to wiedza bezuzyteczna ;) nie wiem czy to jest prawda czy fake. Natomiast po swoim doswiadczeniu lepiej
mi jest znac fabule.

Ja z animacjami jestem zlaczony od dziecinstwa ;). Bardzo je cenie, niektore nawet bardziej niz normalne filmy.

Oczywiscie ze trudno przedstawic taka tematyke i ruchy jak z bajki. Aktorzy to tylko ludzie. Nie zrobia jakichs podwojnych salt do tylu i do przodu tak jak w animacjach. Bo w nich wszystko rysuje (maluje,programuje) czlowiek. On moze wymyslec wszystko to co chce. Jedyna rzecza ktora potrzebuje jest wyobraznia. To ona ustala te granice ;)

ocenił(a) film na 9
Batus113

Cieżka sprawa :/ na studia to pewnie trzeba wyjezdzać do innych miast cnie ?

Ja ci powiem ,że nie lubie spojlerów ,bo po co mi widzieć film skoro już i tak znam całą fabuła (albo zakończenie). Jak oglądasz film (nie wiedząc co się wydarzy) to przeżywasz jakieś emocje ,a jak już wszystko wiesz to trochę mniej (jak nie wcale).

Animacja :3 Uwielbiam. Te postacie , żywe kolory ,tematyka (dostępna tylko dla tej techniki robienia filmów). Tylko ta wyobraźnia ;] pozornie taka wielka i nieograniczona ,ale jak przyjdzie co do czego to trudno wymyślić coś oryginalnego :/ Większość filmów disneya kończy się podobnie - Poświęceniem życia dla ukochanej osoby ,ale no to akurat jest piękne i nie warto tego zmieniać ;)

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Ja tam nie wiem jak ze studiami ;P Ide do technikum i na tym koncze zabawe z nauka (bynajmniej w szkole) no bo poco mi to jest potrzebne ?. Przepracuje rok dluzej ale mam zawod i moge spolojnie za granice wyjechac i tam pracowac. Jezyk znam jestem odpowiedzialny i jak przyjdzie co do czego to przyjmuje na klate ;D.

"Poświęceniem życia dla ukochanej osoby ,ale no to akurat jest piękne i nie warto tego zmieniać ;)"

Taak, to jest wlasnie to co odroznia Disneya od innych bajek ;). Kazda ich bajka zmusza mnie do malej refleksji na temat zycia, czynienia dobra... Niestety w tej szarej rzeczywistosci nie zajedziemy daleko na mowieniu prawdy i tylko prawdy. To jest smutna prawda ale jak najbardziej prawdziwa ;(

Wiekszosc.osob nie lubi spojleru ale Ja jestem typem czlowieka lubiacego zdradzenie fabuly. Moze nie calej ale pare momentow jak najbardziej ;P

ocenił(a) film na 9
Batus113

Ja mam dylemat :/ Studia czy technikóm ? ale co zrobisz xD mamy jeszcze z 2 miesiace ;) jest czas na zastanowienie się przynajmniej. Przydatne cechy ,właściwie to każdy powinien je mieć ,ale niestety nie wszyscy je mają :/ Myśle ,że do tego trzeba dojrzeć.

Mnie jeszcze żadna bajka nie zmusiła tak do refleksji jak Frzoen. Ma w sobie coś czego nie ma żadna inna. Zaplątani są spoko ,ale zabrakło mi tu czegoś. Jak wytresować smoka - ta nawet może się równać z frozen ;) jako jedyna ;) (Nawet sam król lew poległ ;( wiem okrutnik ze mnie ). Powiem ci ,że są wyjątki ;) ale z samą prawdą ,bez jakiego kolwiek cierpienia, chyba nie da rady przejść przez świat.

Tzn. jak pojawi się jakiś zwiastón ta japomimo ,,niechęci,, żeby go obejrzeć i tak nie wyrzymuje pod wpływem radości ;)


ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Zrob jak chcesz. Mieszkasz w duzym miescie czy mal ym ? Bo to jest uzaleznione od tego czy masz transport ;) chyba ze wynajmiesz sobie mala kawalerke blisko uczelni ;) Ja bym sie juz zastanawisl poniewaz zapisy do szkol ju trwaja. Zebys tylko za pozno sie nie obudzil ;)

Ja mialem tak samo. Co nie obejrze Frozen, to milion mysli naplywa mi do glowy.... Tangled tez jest spoko i tutaj rekompesuje przygoda Roszpunki z Flynnem. We Frozen niby jest ta przygoda ale bohaterowie nie sa tak "wyluzowani" jak w Tangled.

Osobiscie Jak Wytresowac Smoka mnie nie porwal. Bylem kiedys na nim w kinie na 1 czesci i jakos mnie nie porwal ;/. Krol Lew tez... w dziecinstwie tyle razy sie naogladalem ze juz teraz nie mam ochoty na niego patrzec.Dlatego teraz przechodze "odwyk" I nie ogladadam Frozen ani Tangled, ani Igrzysk smierci, ani x-menow xD

ocenił(a) film na 7
Batus113

Dzięki wam muszę kręcić kółkiem przez 2 minuty.
Dziękuje.

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Fajna krótkometrażówka?Tak mógłby powiedzieć tylko fan Kraina Lodu. Avatar z tego filmu,sposób myślenia....
Heh, dalej jesteś przekonany , że to ja zszedłem na PSY?.
A może jesteś jednym z tych , co się w tej "księżniczce" kochają?
Odgrzewany kotlet,po co im kolejny kopciuszek w wersji filmowej? Żadnej nowej fabuły....Pomyśl.KASA KASAKASAKASAKSA
Dlatego ja wolę Dreama....Są oryginalniejsi. Kto czekał na ten film? Pewnie tacy obrońcy Disneya ja ty.

Ja też dziękuję,i ty od gimbusów nie wyzywaj :) Sam wiesz, dlaczego.

ocenił(a) film na 9
ErvinRommel

Już w pierwszych słowach twojej odpowiedzi jest bardzo czuć krytykę. (Nie znasz mojego sposobu myślenia ,nie jesteś w stanie tego ,,wyniuchać,, po jednym wpisie ;) )
btw. Nikogo tu nie wyzywam od psów (przynajmniej nie chciałem nikogo urazić).

Teraz toś dowalił !

,,A może jesteś jednym z tych , co się w tej "księżniczce" kochają?,,

No nie mogę xD Nawet jeśli tak jest ( a tak nie jest [zależy jak to ujmujesz]) to nie powinno cię to obchodzić.
Odgrzewany kotlet - (?) jak mają pomysł na zrobienie filmu live-action ,chęci i pieniądze to czemu mają tego nie robić ? Nikt cię do kina na ten seans nie zagania. Miłośnikom Disneya (co prawda nie wszystkim) ten film zapewne sprawi wiele radosci i jeszcze ta krótkometrażówka :D Od września na nią czekam .. Właśnie brak nowej historii dla tego filmu to nawet miła nowość ,bo wszystkie znane nam animacje w swoich aktorskich wersjach miały pozmieniane fabuły (Czarownica ,Królewna śnieżka i łowca ...) Btw. Podobno bardzo fajne kostiumy są w tym filmie. Co do KASAKASAKASAKASA to już coś wyżej na ten temat napisałem ;)

Dlatego więc wolisz Dreama... Hmmm. Oryginalniejsi ? No popacz popacz ;) Ja uważam ,żę to studio jest bardzo fajne ,ale właściwie z tego studia lubię tylko ok. 5 filmów. Ale Oryginalniejsi ? Przecież co w disneyu jest mniej orginalne ( Ja uważam ,że jest na odwrót ,bo Studio Disneya [jeśli mowa o WDAS] nie produkuje sequeli tylko pokazuje coraz nowsze historie) No dobra zakończenia są na ogół banalne ,ale piękne :D Jeśli chodzi o historie to najrozmaitsze według mnie ma Disney.

No w sumie racja, czekałem na ten film (pół roku jak już wspominałem). btw. Skoro coś mi się podoba to czemu mam tego nie bronić ?

Gdzie ty się doczytałem wyzwiska ,,gimbus,, skierowanego do cb lub kogokolwiek (prócz mnie ) ?

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

A kto napisał,że to do ciebie?
Chłopcze,ogarnij się.
Bo rozpisałeś się nic nie wnosząc, a tłumaczysz się z takiego gówna jakim jest Disney.
Nie broń. Bądź obiektywny. Jeżeli chcesz oceniać, wyraź też złe strony. Musisz patrzeć z jednej i drugiej strony. Tak jak to robią przy recenzji.

ocenił(a) film na 7
ErvinRommel

Biorąc pod uwagę avatar,nie powinienem brać ciebie na poważnie :/

ocenił(a) film na 9
ErvinRommel

Mam pomysł ! : To nie bierz, zwisa mi to.

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

A mi to sterczy.

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Chociaż nie... Bo byś się przestraszył.

ocenił(a) film na 9
ErvinRommel

Ty człowieku ! odpowiedziałeś mi tym ,na moją wypowiedź ;) (Ogarniasz jak działa rozmowa ?)
Disney to nie gówno tylko wytwórnia.
Nie chce mi się rozpisywać więc tylko 1 : Nie rozkazuj mi. Ja tu ne widzę wielu złych stron ;) Dziękuję bardzo.

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

ps. Jeżeli coś by cię urazilo to przepraszam, ale całe nerwy mi poszły .

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Faktycznie...Parę łez mi poleciało.
Widać bynajmniej , jak ważnym dla ciebie jest to coś.
Podoba mi się to.


ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Fajna krótkometrażówka?Tak mógłby powiedzieć tylko fan Kraina Lodu. Avatar z tego filmu,sposób myślenia....
Heh, dalej jesteś przekonany , że to ja zszedłem na PSY?.
A może jesteś jednym z tych , co się w tej "księżniczce" kochają?
Odgrzewany kotlet,po co im kolejny kopciuszek w wersji filmowej? Żadnej nowej fabuły....Pomyśl.KASA KASAKASAKASAKSA
Dlatego ja wolę Dreama....Są oryginalniejsi. Kto czekał na ten film? Pewnie tacy obrońcy Disneya ja ty.

Ja też dziękuję,i ty od gimbusów nie wyzywaj :) Sam wiesz, dlaczego.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

To jest do mnie czy do kabaretyka ?

ocenił(a) film na 7
Batus113

Do wszystkich Fanów...

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Czyli do mnie :)

Masz podstawy aby tak sadzic ?. Rozumiem ze sie zbulwersowales i Ja rowniez sie zbulwersowalem. Poniewaz Kaza mi placic 16zl za sam 7minutowy filmik. Ale kto glupi by tak nie zrobil ? Kazdy nawet ten twoj Ervin by tak zrobil. To co ze chcial zabic Hitlera i uratowac 3 Rzesze przed kleska.... Najlepiej wzialby $$ i uciekl z rodzina do Argentyny jak reszta Gestapowcow.

Nwm co masz do Disneya.. Ja ich bede bronic poniewaz Ja, moj brat i siostra ogladaja ich bajki od malutkiego brzdąca. Ich bajki pomagaly mi zrozumiec swiat, odroznic dobro od zla. Owszem Disney ma pare niedociagniec ale nikt i nic nie jest idealne nawet DreamWorks... Lubisz ich ? Ok, twoja sprawa, ale nie wyzywaj fanow Disneya bo Ty sie na nich zawiodles ^^.

Za dobrze tu bylo ;/ ktos jak zwykle musi miec jakies ale i urzadzac klotnie...

ocenił(a) film na 7
Batus113

U mnie się płaci 25.Kłótnie...
jeżeli masz z tym problem i nie potrafisz zrozumieć codziennej krytyki,to jak cie Disney wychował? Koleżko?

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Skąd że, nie mam z tym problemu :) mam sporo doświadczenia z takimi fantami jak Ty

Naprawdę, nie chce się kłócić bo to do niczego nie doprowadzi.


A poza tym tu nie chodzi o codzienną krytykę tylko o grzeczność Polaków. Jak się zachowują w sieci, tak się zachowują poza granicami naszego cudownego państwa. W dodatku psują wszystkim polakom opinie na arenie międzynarodowej.

ocenił(a) film na 7
Batus113

Echhhhhhhh....Jak widać młodzież nie ma szacunku do kogoś,kto próbował zabić Hitlera...I nie,nie chciał uratować 3 rzeszy..W swoim pamiętniku piszę o czym innym..Poczytaj.Gdyby nie on,dzisiaj mówiłbyś po niemiecku.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Gdyby nie On, to Hitler nie miałby dostępu do Afryki :)
A właśnie Afryka dała mu ogromną przewagę przez ogromne złoża surowców-Ropa...

Gdyby nie Ervin to Hitler musiałby poczekać więcej czasu na przygotowania a dzięki temu, zachód mógłby się lepiej dozbroić...

W swoim pamiętniku piszę o czym innym..

Nie czytałem ''twojego'' pamiętnika wiec nie wiem o co ci chodziło... I ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna.. Dla mnie jest Nazistą i mordercą bez skrupułów.

ocenił(a) film na 7
Batus113

Wierz w co chcesz.
Tylko że nie chce mi się czytać,bo to kompletne bzdury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones