PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 097
ocen
7,5 10 1 267097
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Jestem ciekawa..

użytkownik usunięty

Jak oni potem odczarowali to lodowisko?
Miłością?

ocenił(a) film na 9

Dokładniej uczuciem miłości. Wyjaśniając to dokładniej: Gdy była małą dziewczynką bawiła się mocami z Anną, bo ją kochała, uwielbiała się z nią bawić, gdy podczas jednej z zabaw zaczęła się bać o Annę - przypadkiem strzeliła ją w głowę.
Strach sprawiał, że nie panowała nad mocą, gdy zrozumiała, że kluczem do kontroli jest miłość - odmroziła całą krainę.

użytkownik usunięty
Kinderka567

Chodzi mi o to lodowisko, które wytworzyła na koniec dla mieszkańców.

Myślę, że Elsa później spokojnie SAMA dała sobie rade odmrozić to lodowisko. Nie samą miłością, a kontrolą nad mocą, którą już włada.

ocenił(a) film na 10
Dominika06

Którą zapewniła jej własnie miłość.
Bo jej moc może być nie tylko piękna, ale również bardzo groźna i niszczycielska. Do tego pierwszego potrzeba właśnie miłości, która pozwoli w pełni ją okiełznać.

Maciejlyoko

Tak, dokładnie to miałam na myśli. Miłość dała jej kontrolę.
Nie rozumiem jedynie skąd to pytanie od WahVader, przecież to władczyni lodu i śniegu, w dodatku lodowisko było jej wytworem, więc nie powinno być problemu z pozbyciem się go. :)

ocenił(a) film na 9
Dominika06

Bardziej zastanawiające pytanie jest czemu ta siostra beż moczy na początku morze łazić se po lodzie a później nie.(znam odpowiedź)
Albo o jakich mocach mowa ze jej zabierali, nadal nie zajazyłem czemu jej tego nie powiedziała ?
ps Film mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones