PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335575}

Krew: Ostatni wampir

Blood: The Last Vampire
5,3 3 426
ocen
5,3 10 1 3426
Krew: Ostatni wampir
powrót do forum filmu Krew: Ostatni wampir

Bardzo długo zabierałem się do obejrzenia tego filmu ponieważ widziałem wcześniej anime i nie chciałem się zgorszyć kolejną beznadziejną ekranizacją . Niestety wpadłem na głupi pomysł aby sobie jednak wreszcie obejrzeć i niestety przeżyłem wstrząs . Nigdy już nie dam się pokusić na obejrzenie żadnej ekranizacji jakiegokolwiek anime(nie chce mieć koszmarów 8) . Jedyna scena która mi się podobała to walka Kato w lesie naprawdę robi wrażenie (przynajmniej mi się podobała). Ogólnie gniot do potęgo szczerze nie polecam 8(

ocenił(a) film na 4
wito1985

Coz slaby film, dalem 4/10 za ladna plastyczna czesc filmu. Ani to po japonsku, ani to nie trzyma klimatu anime, juz nawet Blood+ jest lepsze.
Pewnie nawet nie zasluguje na 4/10, ale to z sentymentu takze... Poczatek filmu nie rozni sie od anime.

użytkownik usunięty
wito1985

To wszystko przez amerykańskich aktorów, ich język i głupotę. Stu procentowy japoński film byłby pewnie o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 5
wito1985

Mnie też zawiódł ten film. Po obejrzeniu anime spodziewałam się czegoś naprawdę fajnego. Ciężko mi było obejrzeć go do końca:( ale się przełamałam...

ocenił(a) film na 8
wito1985

na szczęście nie jestem fanem anime i mi się film podobał ;) Konkretna sieka z trzymająca się kupy fabułą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones