PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105229}

Krew na szponach szatana

The Blood on Satan's Claw
6,1 547
ocen
6,1 10 1 547
6,5 4
oceny krytyków
Krew na szponach szatana
powrót do forum filmu Krew na szponach szatana

tłumaczenia...

ocenił(a) film na 7

Nagroda dziurawego kielonka dla tego, kto przełumaczył "Anioł Blake". Od razu przypomniał mi się drugi taki kwiatek - oglądałem jakiś film, w którym padło "german shepherd", kontrolnie miałem polskie napisy i prawie spadłem z krzesła jak przeczytałem "niemiecki pasterz". Ano, głupich nie sieją

rezzou

To tłumaczenie wcale nie jest błędne, proszę Pana. Film również można znaleźć pod tytułem "Blood on satan's claw". To unikalna perełka do odszukania dla koneserów znakomitego horroru dawnego, i ja również poprzez wszelkie dostępne nazwy przedrzeć się musiałem, by film wyłowić niczym skarb starodawny. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 7
szambelan

Chyba był Pan zaspany jak to pisał, bo nie sądzę żeby to z innego powodu...Nie odnosiłem się do tytułu filmu tylko do przetłumaczenia imienia postaci granej przez Lindę Hayden, które powinno być pozostawione. Ona gra tam Angel Blake a nie Anioła Blake. Wydawało mi się, że opisałem to dosyć wyraźnie, okazuje się, że jednak niewystarczająco...

rezzou

Przepraszam, ale jest Pan skrajnie agresywny. Nie mogę w związku z powyższym kontynuować tej dyskusji. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Waćpan bardzo wrażliwy. Skrajnej agresji się nie dopatrzyłem. Ba, nawet zwykłej też nie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
rezzou

Może ktoś robił przekład napisów translatorem?
Kiedyś oglądałem film, w którym jednemu z bohaterów zaczęła szwankować latarka.
Gość zaczął w nią uderzać mówiąc "shit, come on!", a napisy "dalej, sraj" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones