PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655615}

Krocząc wśród cieni

A Walk Among the Tombstones
6,6 47 212
ocen
6,6 10 1 47212
5,3 7
ocen krytyków
Krocząc wśród cieni
powrót do forum filmu Krocząc wśród cieni

Byłem dzisiaj na premierze w Dublinie. Bardzo ciekawa fabuła i mroczna historia. Film bardzo ciekawy od samego początku
do końca. Dużo lepsza produkcja od "Uprowadzonej". Film trzyma w napięciu do samego końca. W filmie nie ma ani
jednego momentu z jakimiś sztucznymi momentami czy tandetnymi walkami. Bardzo ciekawy i mroczny thriller i chwilami
horror. Świetnie zagrana rola przez Neesona, on w talich filmach czuję się jak ryba w wodzie. Od dłuższego czasu nie
widziałem podobnego filmu z tej serii. Naprawdę bardzo fajmy film! Polecam wszystkim! Pozdrawiam i czekam na
kontynuacje filmu, słyszałem że będzie kolejna część.

ocenił(a) film na 8
birdman19

Dzięki za fajną opinię

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Nie ma sprawy :) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
birdman19

Oglądałem wczoraj. Super :-)

birdman19

jesu. dobrze ze w Dublinie ;]

ocenił(a) film na 7
birdman19

Ja dałam 7/10, ale podpisuję się :) Tytuł recenzji filmebowej jest idealny - "Stare, ale jare". Nic, ale to nic nowego (co niektórych może zawieść), ale dobrze się ogląda. Twardziel z przeszłością, dobra muzyka i mroczny klimat. Nie żałuję, że poszłam do kina :)

ocenił(a) film na 6
aga7765

Mnie nie podobał się moment, gdy w piwnicy ten jeden bandzior dusił Liama a ten, gdy wrócił do domu nie miał nawet paseczka odbitego na szyi. Niedociągnięcia.

ocenił(a) film na 7
weroniczka95

W sumie masz rację, patrzyłam wtedy na jego obrażenia po tej walce, ale nie zwróciłam uwagi. Ale tak czy siak niezły film, dałam taką ocenę jak ty :)

ocenił(a) film na 7
birdman19

film imo poprawny i do tego fajnie zaspiewany cover soungarden. Nie wali na kolana ale milo sie oglada i do tego ten dekalog alkoholika :)
Sama postac nieco wyidealizowana, bo imo nie zachowuje sie jak byly alkoholik ale jak wspomnialem z sympatii do aktora i gatunku jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 8
birdman19

ten film klimatem przypomina trochę "Prisoners" który był moim zdaniem jeszcze bardziej mroczniejszy i bardziej trzymał w napięciu. Tutaj delikatnie mi zabrakło tego napięcia ale za to jest dobry klimat lat 90. A tak poza tym to rzeczywiście nie ma się do czego doczepić. Też polecam bo to bardzo dobry film.
A i podobny też jest w sumie klimatem trochę do ostatniego filmu z Denzelem "The Equalizer" też dobry.

ocenił(a) film na 8
birdman19

Pewnie jak ten film byłby nakręcony w 1999 roku to dostałby za coś oskara ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones