PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655615}

6,6 10 1 47105
5,0 6
ocen krytyków
Krocząc wśród cieni
Ktoś zamordował kobietę, całkiem sprawnie podzielił ją na drobne kawałeczki i zapakował w paczuszki,... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Scott Frank, będący zarówno reżyserem, jak i scenarzystą filmu, zaoferował nam interesującą oraz pełną zwrotów akcji historię, która mimo iż nie sili się na oryginalność, a tym samym powiela schematy z najlepszych wyprodukowanych thrillerów, jest mocno rozbudowana i potrafi zaskoczyć. więcej
Scott Frank serwuje odgrzany i znany od dawna schemat zmęczonego życiem gliny podejmującego się wielkiego i ambitnego zadania. więcej
Kinomani na całym świecie zasmakowali w filmach napakowanych elektroniką i efektami specjalnymi, a niejeden uważa, że im więcej fajerwerków i wybuchów, tym lepiej. Natomiast skromność i prostota są po prostu passé. A czasami to właśnie prostota może uczynić z filmu coś na prawdę dobrego. Tak jest w przypadku "Krocząc wśród cieni" w reżyserii Scotta Franka.  więcej