PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655615}

Krocząc wśród cieni

A Walk Among the Tombstones
6,6 47 212
ocen
6,6 10 1 47212
5,3 7
ocen krytyków
Krocząc wśród cieni
powrót do forum filmu Krocząc wśród cieni
ocenił(a) film na 7
elaborator

obejrzyj jeszcze raz, może zrozumiesz ;)

ocenił(a) film na 8
elaborator

Polecam obejrzeć raz jeszcze, tym razem w kinie albo przynajmniej w dobrej jakości, z polskimi napisami / lektorem.
Ponad to, proponuję obejrzeć to o rozsądnej porze, a nie w środku nocy, po ciężkim dniu.
Kolejną poradą z mojej strony jest to, żebyś obejrzał film w skupieniu, a nie zerkając jednym okiem na facebooka i telefon.

Jestem pewien, że po zastosowaniu się do moich rad, będziesz już wiedział, o czym ten film jest.
Jeśli nie, to pozostaną tylko dwie opcje:

1. Jesteś jeszcze dzieckiem (Mówię to bez złośliwości. Kiedy sam nim byłem, również nie każdy film dla dorosłych byłem w stanie zrozumieć.).
2. (Drugą opcję wolę przemilczeć, aby nie urazić) ;)

slawmm

Też nie ogarniam tego filmu albo może trzeba się uwalić by zrozumieć?
Może temu wyżej nie chodziło o to "O czym był ten film " a o to jak ktoś go nakręcił? bo arcydzieło to nie jest żadne i tak, nie mam 11 lat :P

ocenił(a) film na 8
seba_61

Nie wiem, czego można tutaj nie ogarniać. Detektyw wynajęty przez jednego z handlarzy narkotyków, postanawia odnaleźć porywaczy i morderców żony zleceniodawcy. W międzyczasie trafia na różne poszlaki, które wskazują, że ma do czynienia z seryjnymi mordercami o skłonnościach sadystycznych. Film jak film. Nakręcony składnie, sensownie. Ma fajny klimat, w sam raz do obejrzenia w szary, deszczowy dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones