PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31426}

Krokodyl Dundee

Crocodile Dundee
6,8 13 428
ocen
6,8 10 1 13428
6,0 5
ocen krytyków
Krokodyl Dundee
powrót do forum filmu Krokodyl Dundee

pamięć pupy Lindy Kozlowski ciągle żywa.

ocenił(a) film na 8
gloszuk

naprawdę celnie ujęte :)

ocenił(a) film na 8
bubu84

Ech faceci, wam to tylko pupy w głowie. Ale faktycznie film niezły i pupa godna pozazdroszczenia :-)

ocenił(a) film na 7
Inga__filmweb

Jeden z klasyków lat 80 tych. Mega klimatyczny z tym klimatem lat 80 tych. Ode mnie mocna 7,

użytkownik usunięty
Inga__filmweb

Szanowna Koleżanko, uprasza się o nieuogólnianie. Ja do tego filmu wracam, bo lubię tego dziwaka, jakim jest Mick Dundee. Całe życie spędził w buszu, wie, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach. W mieście czuje się jak dziecko we mgle, ale umie sobie zjednać sympatię niejednego mieszczucha. Śledząc jego przygody w dzieciństwie, myślałem, że fajnie byłoby mieć takiego przyjaciela. Przyznaję, że do tej pory tak myślę. Co jeszcze mi się podoba? Że humor jest bardziej wyszukany, dostajemy co innego zamiast klozetowych scen rodem ze "Strasznych filmów" lub "Amerykańskich szarlotek". Jeśli ktoś nastawia się na salwy śmiechu spowodowane usłyszeniem sprośnych dowcipów, rozczaruje się.

ocenił(a) film na 7
gloszuk

Nie tylko pupy - gdy oglądałem film w latach 80. cała Kozłowska wydawała mi się piękna. Wczoraj obejrzałem ponownie i po latach uważam, że dobrze mi się wydawało ;-)

gloszuk

No, ja też tego cellulitu nijak nie mogę zapomnieć...

Collapses

Gdzie ? W którym momencie widzisz tam cellulit ?

ocenił(a) film na 7
perun_6

Najwyraźniej facecik (facetka?) pomylił/a Lindę z krokodylem, którego upolował Dundee :) Może to jego skórę widział/a?

ocenił(a) film na 7
m_grendel

Dobre!

ocenił(a) film na 8
gloszuk

Dla mnie też to jeden z filmów mojej młodości.
Wspomnienia mam jednak bardziej kolorowe - widziałem go w kinie!

ocenił(a) film na 8
gloszuk

Ostatnie 5 minut genialne :)! Ta muzyka wymiata! https://www.youtube.com/watch?v=vb7SFIxiTTQ

LeoMessi86

Od lat raz na jakiś czas wracam do tego pogodnego filmu, żeby poprawić sobie nastrój. Ostatnia scena - montaż, dialogi i to, jak rewelacyjnie dobrano muzykę - to wisienka na torcie, za który daję nawet 8/10. Ten film im starszy (albo oglądający im starszy :-) tym lepszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones