PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 328
ocen
6,0 10 1 48328
4,8 4
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

Niezły horrorek,szkoda tylko ,że Polaków w to wciągają. Później taki głupi Amerykaniec ,to ogląda i myśli ,że Polacy to żydzi. Scenariusz nie należy do mocnej strony w tym filmie. Co trzeci Amerykański horror o jakimś duszku heheheheh.Pośmiałem się nieźle heheheeheh

ocenił(a) film na 3
frugosz

Spójrz na obsade ról zanim wpiszesz tak beznadziejnie daremny post.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
frugosz

Wielu Polaków jest pochodzenia żydowskiego, no i co z tego? Są częścią naszego społeczeństwa.
BTW powinieneś wyjechać do USA - świetnie byś pasował do "Amerykańców"...

starski21

Nie doszukuj się antysemicki przesłanek w mojej wypowiedzi.Btw jednak Ty lepiej wpasowałbyś się w te klimaty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
alicjajoanna

Hehehehe dobrze powiedziane Alicjo. No cóż, nawet coś prostego jest trudne do wytłumaczenia ...galaretce.
Frugosz, nie doszukiwałem się w twojej wypowiedzi podtekstów antysemickich. Po prostu próbowałem ci wytłumaczyć, że Żyd może być Polakiem, a Polak Żydem...

ocenił(a) film na 7
starski21

nie przesadzałbym z tym, że Żyd może być Polakiem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
starski21

Żyd to Izraelita. Żyd nie może być Polakiem, ale polak może być pochodzenia żydowskiego czyli urodzony w Polsce z korzeniami z Izraela. Potocznie mówi się, że każdy kto wierzy w żyda sam się nim staje. chodźcie do kościoła hehe ;p

wujekoczkins

Mógłbym powiedzieć ....o Jezu...
(face palm)

ocenił(a) film na 7
starski21

Pamiętajcie że ilość typowych Żydów w Stanach Zjednoczonych jest doprawdy ogromna. Ajj post późny, ale nie mogłem się powstrzymać :)

wujekoczkins

Żyd tak nie może być Polakiem, jak i chrześcijanin nim nie może być. Żydem nazywamy kogoś nie na tle etnicznym, ale religijnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones