PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 297
ocen
6,0 10 1 48297
4,7 3
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

... przeszły mnie po plecach gdy usłyszałem w tym filmie głos DYBUKA, dziad nawijał po polskiemu.

ocenił(a) film na 7
films86

dokładnie, byłam posrana.. końcówka przewidywalna ale ogólnie film spoko

films86

Tak samo

ocenił(a) film na 6
films86

właśnie mnie to zirytowało. Dlaczego pokręcili hebrajską kulturę z polską? Przecież po obejrzeniu filmu, amerykanie (ci co mają najmniejsze pojęcie o świecie) będą myśleć, że w Polska to żydowski kraj i że pisze się po hebrajsku

użytkownik usunięty
zygi1066

Oj wyluzuj xd nie bd tak źle to nie ma znaczenia każdy mądry Amerykanin bd wiedział o co chodziło

zygi1066

Pewnie już to wiesz, ale takie skrzynki naprawdę istnieją(nie mają w sobie demonów, ale istnieją) i zostały stworzone przez Polaków żydowskiego pochodzenia jeszcze za ich pobytu w Polsce. Właśnie dlatego ta skrzynka mówiła po polski.

films86

co to będzie, co to będzie, tyle grzybków w trawie siędzie xD

ocenił(a) film na 1
films86

Nie wiem co za idioci wystawiają oceny na Filmwebie, ale ten film na tak wysoką z całą pewnością nie zasłużył. Za co? Za ostatnie 15 minut akcji? Za historyjkę o zbuntowanych małolatach, będących w konflikcie z tatusiem? I to ma być ten ,,klimat''??? Bez jaj! Niedawno oglądałem ,,Grave Encounters 2'' i mimo, ze jest słabszy od jedynki to był dużo ciekawszy niż to familijne ,,arcydzieło''. Ocena 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones