PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 328
ocen
6,0 10 1 48328
4,8 4
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

Czy ten horror jest bardzo straszny i czy da się go pokazać na maraton horrorów ?

ocenił(a) film na 7
izabella412

Jak na horror nie jest straszny.

Lellandra

a znasz takie które mogą na prawdę przestraszyć ? ;)

ocenił(a) film na 7
izabella412

Niezbyt. :) Raczej nie oglądam horrorów. I skoro ten mnie nie przestraszył to znaczy, że faktycznie nie jest straszny. :P Ale mimo wszystko dobrze zrobiony.

Lellandra

aha dzięki :*

izabella412

Kronika opętania jest w sumie niezłym filmem: przyzwoita warstwa techniczna, zdjęcia, nastrojowa muzyka, aktorstwo. Film ma niestety jedną, bardzo poważną wadę- nie jest w ogóle straszny, popełnia większość błędów typowych dla współczesnych horrorów jeśli chodzi o strach i napięcie.
Jeżeli chcesz jakiś dobry, nawet straszny współczesny horror, to polecam Sinister. Nie jest może najbardziej oryginalnym horrorem, i parę kliszy się znajdzie, to i tak uważam go za bardzo dobry, klimatyczny horror umiejętnie miesza i wykorzystuje znane, ale wciąż skuteczne schematy.

izabella412

Nie jestem specjalną fanką horrorów, jeśli już to muszę z kimś je oglądać. Według mnie najstraszniejszy był "paranormal activity" i też dosyć straszny jest "naznaczony"

monisiaaa93

Paranormal Activity hmm też może być dobree ale zależy która część :)

izabella412

obejrzałam pierwszą część i nie mam odwagi na następne :)

monisiaaa93

1 cześć jest dobra ale kolejne coraz słabsze a zwłaszcza 4 . która jest dla mnie że tak powiem komedią . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones