PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 309
ocen
6,0 10 1 48309
4,8 4
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

Trzyma poziom

ocenił(a) film na 8

Polski Demon w hollywoodzkim horrorze.? Ciekawe. Chętnie obejrzę ponownie. Polecam.!

myszkamiki555

Też mi się spodobał ten motyw. A wszystkiemu winni, jak zwykle Żydzi.

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

Co prawda to prawda.

ocenił(a) film na 7
myszkamiki555

Dziewczyna umarła bo niewidziałem do końca ?

ocenił(a) film na 8
Jonkon

Nie ;) ale ten egzorcysta umarł gdy chciał się tej skrzyni pozbyć >.< Coś mi się wydaje, że będzie następna część...skoro skrzynia nadal jest *.* Heh....;)

myszkamiki555

Dobrze że w szpitalach nikt nie pracuje w nocy bo by więcej ludzi zginęło w filmie pewnie.

ocenił(a) film na 8
Dziaberlak

Najprawdopodobniej tak...hehe

użytkownik usunięty
myszkamiki555

"czy moge mieszkac w ciebie?" ;D

ocenił(a) film na 8

Hem.? ;)

ocenił(a) film na 6
myszkamiki555

Film jest na prawdę ciekawy i oryginalny. Pierwszy raz w filmie o opętaniu spotkałam się z żydowskim egzorcystą. My Polacy mamy się dobrze, bo do tego co mówił duch ze skrzynki nie trzeba było tłumaczenia:) Nieźle się zdziwiłam słysząc w anglojęzycznym filmie coś we własnym języku. Sama nie wiem czemu ma tak niską średnią...Nie sugerować się nią!- POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

ocenił(a) film na 8
Perenelle

Również podczas oglądania filmu czytałam sobie polskie napisy, aż tu nagle napisy zniknęły, a słyszę, że coś mówią, a tu się okazuje, że po polsku *.* Również bardzo polecam ^^ Może nie jest jakiś straszny, ale fajny do obejrzenia ;3 Ja osobiście nie żałuję ^^

ocenił(a) film na 6
Perenelle

Można obejrzeć film polski przedwojenny pt. Dybuk albo film holiłudu Unborn(Nienarodzony) tam Gary Oldman walczy z dybukiem jako rabin :D

konstar18

The Unborn to był koszmarny film, poza paroma momentami gdzie nagle pojawiało się coś głośnego raczej się śmiałam, niż płakałam ze strachu. ;P

ocenił(a) film na 2
myszkamiki555

Też się zdziwiłam. W sumie to przeraziłam, ( i to był jedynyn moment gdzie się przestraszyłam) bo już myślałam że zdubbingowali ten film:) A nasz dubbing (oprócz kreskówek Pixara, Disneya) do kinówek hamerykańskich jest tragiczny.
A tu proszę, nawet akcent po ludzku i cacy, nie ruski jak to zwykle przy "polskim u Amerykanów" bywa.... Czyli jednym słowem, można.

ocenił(a) film na 7
myszkamiki555

Bez rewelacji choć niektóre momenty ciekawe.Dobra gra młodej aktorki.

ocenił(a) film na 3
myszkamiki555

fragmenty z polskimi akcentami https://www.youtube.com/watch?v=vgOaZVFBe2g

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones