The Possession

1 godz. 32 min.
6,1 46 734
oceny
6,1 10 46734
8 111
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"type":"film","id":190315,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Possession-2012-190315/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kronika opętania
 • olivia1994 ocenił(a) ten film na: 4

  Najnowsza metoda diagnozowania opętania? Rezonans magnetyczny! Egzorcyści przecierają oczy ze zdumienia

 • Nikodem123 ocenił(a) ten film na: 7

  olivia1994 Dobre!
  Co chcesz postęp idzie.
  Następnym razem egzorcyzmy będzie odprawiać rabin - lesbijka.

  Jednak mi się ten film podobał.

 • NieMamSwojegoZdania ocenił(a) ten film na: 4

  Nikodem123 Dwie lesbijki i będzie udany film.

 • wendy_time ocenił(a) ten film na: 3

  olivia1994 Mało tego - duchy się ruszają w obrazach 2D. Teraz jak trza do egzorcysty to najpierw ze skierowaniem na rezonans i czekać w kolejce, oj czekać.

 • NieMamSwojegoZdania ocenił(a) ten film na: 4

  wendy_time Nie trzeba. Jak kolega mi metalową rurą od kibla przywalił w głowę kiedy szambo remontowaliśmy to od razu mnie zabrali i nie byłem opętany.
  Ale metoda dobra, kto wie! Może wyjdzie, nie wiadomo mi czy ktokolwiek prawdziwych opętanych próbował w ten sposób leczyć.

 • McCoval ocenił(a) ten film na: 4

  olivia1994 Większość filmu ukazuje mdłe rozterki na linii ex-mąż, ex-żona i dzieci... a cały wątek z tajemniczą skrzynką jest niejako w tle. Szkoda.

 • Pietroooo ocenił(a) ten film na: 3

  olivia1994 Watykan ich nienawidzi! Sprawdź jak szybko i bez pomocy profesjonalnych egzorcystów pozbyć się nadmiaru opętania :p

 • olivia1994 Najpierw trzeba wierzyć w opętania i egzorcystów:) ja przecieram oczy ze zdumienia, że ludzie wciąż wierzą w egzorcyzmy i duchy choć psychiatria już dawno jest na wysokim poziomie i może zdiagnozować wiele zaburzeń psychicznych, które mają takie właśnie objawy. To tylko chemia mózgu:)

 • bell_102 Ja niedawno czytałam wywiad z prawdziwym (do tego polskim) egzorcystą i on opowiadał, jak to wygląda. Najpierw wyraźnie podkreślił, że przy zgłoszonych podejrzeniach opetania, ponad 90 procent, okazują sie chorobami umysłowymi, jedynie zaledwie kilka przypadków są faktycznym opetaniem. A potem przestawił, jak to wygląda w rzeczywistości - nie tak spektakularnie, jak w filmach (czyli ofiary nie mają nagle super mocy, jak to pokazywane jest w horrorach), ale potrafią byc bardzo niebezpieczne dla otoczenia i przede wszystkim dla siebie samych. Także, tu nie masz racji- opetania istnieją, ale nie tak, jak widziałaś w filmach.

 • CelineMarie ocenił(a) ten film na: 5

  olivia1994 Rozebrali ją do koszuli bo nie można mieć żadnych metalowych przedmiotów w czasie tego badania ale pierścionek z metalu jej zastawili na palcu :p