PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34283}

Krwawa jazda

Octane
5,0 1 077
ocen
5,0 10 1 1077
Krwawa jazda
powrót do forum filmu Krwawa jazda

film jest naprawdę dobry. świetna reżyseria, autentyczne napięcie, ta atmosfera. film nie jest jednak dla ludzi lubujących się w "łatwej i prostej" rozrywce... tu poprostu trzeba trochę ruszyć głową. film bardzo przypomina, niektóre filmy Davida Lyncha: symbolika, niedopowiedzenia... co daje widzowi możliwość samodzielnej interpretacji treści filmu. co? za trudne? no to już wasz problem...

cytrynka1986

Dokładnie jestem takiego samego zdania. Świetny film!

ocenił(a) film na 7
joline_

W pełni się zgadzam, nie wiem jak można nie rozumieć fabuły!czułam się jakbym oglądała swoje sny.

ocenił(a) film na 8
IAMslaveofX

Ja również podpisuję się pod poprzednikami. I nie mogę zrozumieć skąd tak zaniżona średnia ocen?! Film jest bardzo dobry, trzyma w napięciu do samego końca! Ode mnie 8/10 bez dyskusyjnie.

ocenił(a) film na 5
Trafka1989

Ja również podpisuję się pod zdaniem przedmówców. Według mnie świetne, psychologiczne kino. Dodatkowo dobra gra aktorska, mi się bardzo podobał, choć fakt, że nie każdy go zrozumie. Film również wg mnie zasługuje na ocenę 8/10 ;)

ocenił(a) film na 2
cytrynka1986

Mogę ci od ręki wymienić min.7 psychologicznych filmów, które oprócz świetnej fabuły i reżyserii są również ciekawe. Octane do nich nie należy. Uważanie tego filmu za bardzo dobry jest albo zupełną ignorancją dla dobrych filmów psychologicznych lub posiadaniem wyjątkowo małych wymagać co do produkcji. Czekam na hejt oraz szydzenie iż jestem zbyt "płytkim" człowiekiem, aby zrozumieć głębie tego "dzieła"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones