PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876037}
4,9 14 735
ocen
4,9 10 1 14735
4,5 26
ocen krytyków
Kryptonim Polska
powrót do forum filmu Kryptonim Polska

Bardzo naciągana ta fabuła, do tego prymitywne żarty lejące się wartkim strumieniem przez bite półtorej godziny... nie wysiedziałabym w kinie.
Film z drugiej strony barykady byłby o niebo ciekawszy: członkini femi-nazistowskiej grupy walczącej o obalenie białego patriarchatu zakochuje się w (kto tam jest teraz dla nich największym zagrożeniem...) zwyczajnym, dobrze sytuowanym, białym facecie, pracowniku biura architektonicznego. Dla niego zaczyna się zmieniać - zaczyna regularnie ćwiczyć aby zrzucić nadmiarowe kilogramy, zapuszcza i farbuje włosy na ładny, naturalny kolor, przez co wchodzi w konflikt z przywódczynią grupy - super lez*ą. Na końcu ex-femi-nazistka ratuje swojego wybranka z jakiejś dramatycznej opresji - czym udowadnia że jest silną niezależną kobietą która może też pełnić rolę wybawcy na białym koniu, co jednak zupełnie nie przeszkadza w tym, aby zaprosić do swojego serca jakiegoś mężczyznę. Super lez*a umiera na atak serca (okazuje się że skrajnie pojmowany bunt przeciwko mizoginistycznym standardom piękna może być niebezpieczny dla zdrowia).

ocenił(a) film na 4
TrailerParkGirl

Gdzie to oglądałaś?

ocenił(a) film na 1
luki138

Niestety to tylko wytwór mojej wyobraźni, ale cieszę się że Cię zaintrygował.

ocenił(a) film na 4
luki138

Przyśniło się prawiczkowi

TrailerParkGirl

I byłby to równie nieśmieszny i żałosny produkt co (zapewne, bo widziałem tylko zwiastun i co do samego filmu mam bardzo złe przeczucia) Kryptonim Polska, a śmiem podejrzewać, że nawet bardziej, choć gdyby coś takiego miało faktycznie powstać to trzymałbym kciuki dla samej radochy z patrzenia jak środowiska bogo-ojczyźniane niczym ze Smoleńskiem wychwalałoby to gówno pod niebiosa za *pokazywanie całej prawy* czy coś tam xDD Byle nie finansował tego PISF, bo jednak wiocha i pieniądze można lepiej spożytkować. Kryptonim Polska przynajmniej już widać, że zostanie zjechany podobnie przez obie strony, choć kasę od PISFu już niestety dostało...

TrailerParkGirl

Skoro masz taką fantazję podaj przykład żartu nieprymitywnego według Ciebie . Zadziwiające jest to ,że oceniasz film nie oglądając go .

lutek

A widziałeś już to? Bo nie wiem czy iść oglądać

lutek

Przykład żartu nieprymitywnego: kauczescu jest wysoki, przystojny i mądry

ocenił(a) film na 10
lutek

mądrego to i miło posłuchać
jak można oceniać film zanim się go zobaczy.... to absurdalne

TrailerParkGirl

W skrócie - odradzasz obejrzenie tego filmu?

koshargo

Jak nie połknąłeś kija, to się ubawisz

vigilans

Dzięki

TrailerParkGirl

Problem tylko w tym, że neonaziści rzeczywiście istnieją, a "femi-nazistek" w przyrodzie raczej nie ma.

TrailerParkGirl

Ciekawe masz fetysze, nie powiem.

TrailerParkGirl

W punkt.

ocenił(a) film na 9
TrailerParkGirl

prymitywne żarty to ma Vega
tutaj mamy świetny pastisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones