PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876037}
4,9 14 831
ocen
4,9 10 1 14831
4,5 26
ocen krytyków
Kryptonim Polska
powrót do forum filmu Kryptonim Polska

a dziś już 78 ocen i dyskusja na dwie strony. Chyba zabodło nabzdyczoną część społeczeństwa. Nie wybierałam się, ale jak poczytałam te prawackie komentarze, to mi się zachciało obejrzeć. Nie wiem, jak cały film, ale Szyc to czyste złoto sądząc po zwiastunie - czysty facet z nazwiskiem od bąków.

liza_rd

Mam tak samo.
Gdzieś mi notka o tym filmie mignęła i chciałem dowiedzieć się czegoś więcej.Zabawne są te "pogłębione" analizy napuszonych "analityków",którzy filmu wprawdzie nie widzieli ale wiedzą,że będzie do niczego.Czy to będzie proza noblistki Tokarczuk,nowa powieść Żulczyka,czarny elf w netfliksowej adaptacji Wiedźmina,zawsze jest pewne,że pojawi się zgraja lamentujących,zewsząd "atakowanych" lewactwem "patriotów". W takich chwilach czuję się wielce zachęcony do zapoznania się z opluwanym dziełem.Z reguły chwalę sobie ich rekomendacje.Widać mam zlewaczony,antypolski,fatalny gust:)Na "Kryptonim Polska" oczywiście z wielką ochotą się wybiorę bo bawi mnie ból dupska prawicowych oszołomów.

ocenił(a) film na 1
nifled

Przez takie lemingi bez szarych komórek spółka od "the office pl" nabija sobie kabzę. Pożyteczni idioci czyli wypisz wymaluj lewica :-)

Lucynator666

W pompie
mam cieciu twoją opinię.Swoją kasę będę wydawał zgodnie ze swoim kaprysem.Mogę być lewicą,liberałem,anarchistą czy jakie tam macie etykietki w podręczniku młodego oszołoma.Lata mi to.Nawet na portalu o filmach umiecie zrobić popaprańcy chlew.

ocenił(a) film na 1
nifled

Ale cię dupsko zapiekło, lewusie :-D

Lucynator666

Komentowanie filmu niewartego uwagi to - moim zdaniem - strata czasu.Lucyna z numerem bestii uważa inaczej i razem z bandą innych wesołych szajbusów dwoi się i troi,żeby koniecznie uratować zdrową tkankę społeczną przed demoralizatorskim wpływem lewackiej kinematografii.Jazgot i jęczenie na skalę masową:)Ale to mnie dupsko zapiekło. Ahaa ...tak,to ma sens:)Na reakcję "środowisk prawicowych" można w zakładach stawiać i pieniądze wygrać.Ból dupy napuszonych moralizatorów zgorszonych i "obrażonych" czym się da.Zawsze i wszędzie w imię potężnego imperium lechickiego.Wystarczy nacisnąć przycisk i jesteście...

ocenił(a) film na 2
liza_rd

Takim kodziarzom wystarczy powiedzieć o złym Bąkiewiczu i na pewno wydadzą kasę.

ocenił(a) film na 4
theodorebagwell3

Takim jełopom jak wy nie trzeba nic mówić.Sami wpłacacie i wydajecie kasę na czarną mafię i ich wille i Maybachy

ocenił(a) film na 2
luki138

Lepiej zaoszczędzoną kasę wydajcie na lot do Korei Północnej. Tam nie ma żadnej religii, ale jest raj na ziemi pod czerwoną gwiazdą: łagry, bieda i dyktatura. Ale dopóki my wierzymy w Boga to wy takiego piekła tu nie zrobicie.

ocenił(a) film na 5
liza_rd

Po obejrzeniu zwiastuna stwierdziłem, że szkoda wydawać pieniędzy na bilet ale skoro bilet już dostałem to poszedłem. Trochę z ciekawości oraz aby nie wyrabiać sobie opinii tylko na podstawie zwiastuna. No i niestety nie jest to dobry film...

liza_rd

potomkowie komunistów robili ten film, czas na denazyfikacje Polski , świetna robota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones