Our Brand Is Crisis

1 godz. 48 min.
6,2 5 515
ocen
6,2 10 5515
3 243
chce zobaczyć
5,0 6
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":6}
{"type":"film","id":430861,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Our+Brand+Is+Crisis-2015-430861/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kryzys to nasz pomysł
 • użytkownik usunięty

  politycy jako pacynki, talmudyczny bank światowy ze swoją lichwą, "prywatyzacja", no i w końcu: "Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane." :))))

 • Krzypur ocenił(a) ten film na: 5

  Przeceniasz ten film, moim zdaniem. Tu jest tylko pozoracja prawdy i do tego w konwencji romantycznej. Dlaczego TW Bolek został prezydentem we właściwym czasie, dlaczego następnie mieliśmy alternatywę w postaci TW Alka? Te, jak i tę filmową boliwijską, operacje przeprowadziły właściwe służby. I tyle. PR-owcy kraczą tak, jak im one zagrają.

 • Krzypur Przestań z tą pisowską wersją historii, TW i TW - Kaczyńscy w PRL-u, też szli na kompromisy pisali doktoraty o Leninie, czy nawiązywali do ówczesnych haseł politycznych, przecież to oni pchali Wałęsę na prezydenta, chcieli mieć marionetkę, nie przeszkadzała im jego przeszłość, czy totalny brak zdolności intelektualnych, ludzkich do sprawowania takiej funkcji. Obiektywnie to człowiek legenda, niezależnie od tego, że historia wyniosła go trochę jak tego Forresta Gumpa, to nie ma Solidarności i całej opozycji bez Wałęsy - choć niektórzy chcą pisać nową historię, pod bieżące potrzeby.

 • Krzypur ocenił(a) ten film na: 5

  hagen_filmweb Obiektywnie? Paradne.

 • A co wybory mają do fundamentów kraju i polityki chcenia, czy nam się należy ? Umówmy się, że sukces w polityce jest po części sierotą, a sukces w życiu, biznesie to zjawisko rzadkie i tak będzie, bo taka jest już natura sukcesu. Poglądy ludyczne - tak jakby jakiś kraj mógł funkcjonować bez rynku kapitałowego, finansowego i odwieczna lichwa, o której już pisał Kalwin walcząc o kapitalizm w Szwajcarii - z powodzeniem.