PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1081}

Krzyk 3

Scream 3
5,7 29 232
oceny
5,7 10 1 29232
4,6 9
ocen krytyków
Krzyk 3
powrót do forum filmu Krzyk 3

Też obejrzeliście najpierw straszny film, a potem dopiero krzyk? Przez to śmiałem się przez cały krzyk a szczególnie na scenach, w których pojawiał się morderca.

ocenił(a) film na 7
dfab

Ja tak miałem. Najpierw obejrzałem "Straszny film", a potem na niektórych momentach w "Krzyku" nie mogłem przestać się śmiać.

ocenił(a) film na 6
dfab

A ja tak nie miałem...

Yafatboy

Ja akurat obejrzałem najpierw "krzyk", a potem "straszny film". Straszny film to wiadomo komedia, ale krzyk 1 to horror. Od 2 do 3 to taki horror komediowy więc wcale się nie dziwię że śmieszą was krzyki.

ocenił(a) film na 7
dfab

pfee
Najpierw trzeba było obejrzeć krzyk. Fakt był trochę śmieszny, bo już jako 8 letnie dziecko przy tym się śmiałem :}

dfab

też tak miałem. Obejrzałem wszystkie Straszne filmy, a dopiero jakieś 2 lata temu obejrzałem Krzyki. Śmiałem się z obu części.

dfab

A ja śmiałem się tylko z pierwszej części. Ale ogólnie spoko filmy. ; D

ocenił(a) film na 6
dfab

Po co oglądać parodię czegoś, czego się nie widziało..? o.O po pierwsze zepsuliście sobie zabawę z oglądania Strasznego filmu, a po drugie z oglądania Krzyku. BEZ SENSU.

ocenił(a) film na 6
truvneeck

Poza tym, Straszny film zdradza zakończenie "Podejrzanych", a tego akurat lepiej nie znać przed obejrzeniem oryginału.

użytkownik usunięty
lew890

Racja ,ale uważam ze warto obejrzec kryzk 4 nowa obsada fakt 3 pozostalych sie nie zmienilo ale anthony anderson fajnie gra zagrał np w transformers w 2007

dfab

Ja też tak miałam xP Najpierw obejrzałamS Straszny film a dopiero potem krzyk :)) Jak oglądałam Krzyk 1 to w niektórych momentach przypominały mi się sceny ze strasznego filmu i chcialo mi się śmiać. Tak samo było z krzykiem 2 :)))

użytkownik usunięty
dfab

Dla mnie osobiście to największy błąd (a może i głupota?) oglądać najpierw Scary Movie - nie tyle, że potem przy Krzyku praktycznie jest zero zabawy - ale dlatego, że Scary Movie jest PARODIĄ kilku filmów grozy (i nie tylko) i bez znajomości przynajmniej połowy z nich (m. in Krzyk, Koszmar minionego lata, Halloween 20 lat później, Blair Witch Project) zupełnie inny jest odbiór tego filmu.

oj wiem o co Ci chodzi zrobiłem ten błąd kiedy nie potrafiłem jeszcze selekcjonować filmów ;)

ocenił(a) film na 7
dfab

Ja tak mialem .. .:)

dfab

Tak, wiem odkop. Ja obejrzałem najpierw Straszny Film, a dopiero potem Krzyk. Szczerze powiedziawszy myślałem, że zabójcą jest Dewey. Z resztą każda część wskazuje jakąś osobę, jako podejrzaną. Tajemnicze zniknięcia, potem pojawienia się. Dopiero scena, gdzie koleś szedł z tą dziennikarką szukać auta ojca Sid sprawiła, że to jednak nie był on. Podobnie w dwójce myślałem, że zabójcą jest kamerzysta, a w trójce policjant.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones