PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767275}

Książę Czaruś

Charming
5,4 4 418
ocen
5,4 10 1 4418
4,7 3
oceny krytyków
Książę Czaruś
powrót do forum filmu Książę Czaruś

Czy na filmwebie wszyscy stosują tak okrojone ocenianie jak 1, 9 i 10?
To po co jest ta skala?
Tacy ludzie, którzy zaniżają i zawyżają oceny nie powinny mieć tutaj kont. ^^

dzenero

Ano nie powinni...

dzenero

Jestem za założeniem komitetu, który będzie decydował kogo z filweb forum wywalić, a kogo nie.
Zglaszam Twoją kandydaturę na stanowisko pierwszego wywalacza.

A tak na serio, to wystarczy, że Filweb zamiast obliczać średnią ocen zastosuje medianę.

ocenił(a) film na 4
marianesti

To bardzo miło z Twojej strony. hehe Trochę lat życia poświęciłem filmom i na pewno jeszcze stracę jeśli zamierzam obejrzeć 5tys filmów. A co do ocen to, dobrze, że przy większej ilości oceniających ta ocena zbliża się do oceny właściwej. Pozdrawiam.

dzenero

Aaaa to stąd to twoje 'pieprznięcie' w mózgu i psychoza na punkcie takiej nic nieznaczącej rzeczy :/

ocenił(a) film na 4
rhotax

Nie oceniasz, to się nie udzielaj wśród ludzi, którzy oceniają. Proste.

dzenero

Dlaczego dokładnie oceny mają znaczenie? Czy przed obejrzeniem filmu/serialu sugerujesz się ogólną oceną i jeśli jest niska to nie oglądasz a potem jesteś rozczarowany, że poszedłeś za stadem?

ocenił(a) film na 4
revira

Nie sugeruję się ocenami innych ludzi właśnie dlatego, że każdy ma inny gusta. Czasem jest tak, że podoba mi się film mimo kiepskiej oceny albo nie podoba mimo wysokiej. Ja przy moim stażu oglądam większość filmów i sam wyrabiam sobie ocenę według mojego upodobania. Ale mimo wszystko widzę, że jest tendencja do zawyżania i zaniżania ocen co mnie osobiście frustruje, bo jest to celowe i nietrafione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones