PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 679
ocen
6,9 10 1 159679
5,2 15
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

CHYBA TEGO TEMATU NIE BYłO. ZOSTAłA UJAWNIONA OFICJALNA FABUłA FILMU! ja nie jestem z niej zbyt zadowolona , ale pożyjemy zobaczymy :/

Król Persji, Sharaman, na czele armii perskiej atakuje bogate i potężne miasto Alamut. Podczas oblężenia Dastan, syn Króla, wraz ze starszym bratem Tusem, przedostają się do wnętrza twierdzy, by odnaleźć mityczne artefakty. Młodzieniec zdobywa niesamowity sztylet, pozwalający mu na manipulacje czasem, a Tus odnajduje magiczną szatę, którą oddaje Dastanowi. Ten zaś, nieświadomy konsekwencji swojego czynu podarowuje ją swemu ojcu. Czarnoksięska magia tej przeklętej szaty sprawia, iż Sharaman umiera. Książę zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo i skazany na śmierć. Aby oczyścić się z zarzutów ucieka z miasta. W trakcie wielu przygód poznaje Taminę (filmową Farah), księżniczkę z miasta Alamut, z którą zamierza odwrócić bieg wypadków za pomocą swojego sztyletu.Ksieżniczka poleca księciowi udać się do HANDMAIDS gdzie znajduje się magiczna klepsydra którą można cofnąć złe wydarzenia. Tak jak i w grze i w filmie. Tamina i Dastan zakochują się w sobie.

Prawie cały tekst skopiowany ze www.princeofpersia.xgame.pl
TUtaj znajduje się cała fabuła po angielksu http://www.latinoreview.com/scriptreview.php?id=63

eileen_2

Najbardziej boje się tego , że prawdopodobnię w filmie nie pojawią się żadne demony z piasku istniejące w grze. Ubolewam też nad nowym imieniem Farah (Tamina) oraz nadaniu imienia Księciowi (Dastan) o wiele bardziej wolałam żeby Prince pozostał jednak bez imeinny :/ cóż , ale co możeby poradzić?...

eileen_2

Eh film jeszcze nie pewny,ani jednego aktora w obsadzie,praktycznie nic nie wiadomo o tym filmie a ty mi tu z fabula wyjezdzasz...ufac zwyklej podrzednej stronce to troche jak...plota

ocenił(a) film na 10
eileen_2

rzeczywiście też nie jestem zadowolony z tego. w grze było zupełnie inaczej ale ważne że będzie wogule

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones