Prince of Darkness

1 godz. 42 min.
6,2 4 052
oceny
6,2 10 4052
2 147
chce zobaczyć
{"rate":5.25,"count":4}
{"type":"film","id":6914,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Prince+of+Darkness-1987-6914/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Książę ciemności
 • migotka__ ocenił(a) ten film na: 5

  Strasznie się męczyłam oglądając ten film.
  Zaledwie kilka dobrych momentów,
  muzyka - motyw przewodni niesamowicie irytujący


  a najgorsze w tym wszystkim są postacie - 35-40letni studenci, mdli jak niedoprawiona zupa z dyni (w dodatku dostawałam szału na widok tego blondyna z wąsami, brrr...), jedynie Azjata budził jakiekolwiek cieplejsze uczucia, resztę najchętniej rzuciłabym na pożarcie temu całemu Szatanowi.

 • migotka__ Zgadzam się z Tobą w 100% :) Mam dokładnie te same zastrzeżenia. Opętani przez szatana jako zombie? Nuuuuda. Podstarzali studenci, wąsacz żywcem wyjęty z Village People :P Wkurzająca muzyka. Początkowo myślałam, że ze mną coś jest nie tak - wszak tyle tu pozytywnych komentarzy - ale najwyraźniej nie jestem odosobniona :)
  Moim zdaniem - jak na Carpentera - to straszna szmira. Musiał mieć wtedy jakiś spadek formy. Poza tym jak ten film jest słabo zrealizowany! Scena, jak Cooper biegnie na jednego z nożem (to zatrzymanie kadru) - aż się wzdrygnęłam z niezadowolenia.
  Generalnie jestem mocno rozczarowana.

 • Grzesiubb ocenił(a) ten film na: 7

  agar71 To nie był Cooper, tylko bezdomna kobieta z połową nożyczek w ręku.

 • migotka__ Zgadzam się,maxymalnie,oglądając ten niby horror byłam bardziej zniesmaczona niż przestraszona,wg mnie pomysł na film był już kiepski,tak naprawdę wcale nie miał on jakiegoś konkretnego ładu,i jak dla mnie był zwyczajnie nudny. Nie wiem sama może się nie znam,albo przestalam się znac na horrorach,ale widziałam całe mnóstwo lepszych a tego nawet ocenić nie jestem w stanie.....

 • migotka__ To jest film z 1987 roku chcę zaznaczyć. Ocena w ogóle nieadekwatna do rzeczywistości, oceniać stare filmy według dzisiejszych kryteriów to dopiero nieporozumienie.