Odtwórz Zwiastun nr 1 1:27

Zobacz Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny zwiastun

Film

The Swan Princess: A Royal Wedding

2020 1 godz. 23 min.
4,0 1
ocena
4,0 10 1
1
chce zobaczyć
{"id":"857956","linkUrl":"/film/Ksi%C4%99%C5%BCniczka+%C5%81ab%C4%99dzi%3A+Kr%C3%B3lewskie+Za%C5%9Blubiny-2020-857956","alt":"Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/79/56/857956/7928635.2.jpg"}
Księżniczka Odette i książę Derek wybierają się na wesele księżniczki Mei i jej ukochanego Chena. Złe moce próbują pokrzyżować weselne plany.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny
Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny (2020) Zwiastun nr 1 1:27
Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Film Wyruszcie z księżniczką Odettą, księciem Derekiem i ich przyjaciółmi w kolejną magiczną podróż do zaczarowanego świata Cathay! Piękna księżniczka Mei Li planuje poślubić swoją prawdziwą miłość, Chena, i wzywa do siebie Odettę. Po przyjeździe księżniczka Odetta szybko odkrywa, że wszystko jest nie tak. Nie wszyscy są tym, kim powinni być! Zła czarownica Fang rzuca kolejny urok, aby samej poślubić Chena. Ślub zbliża się wielkimi krokami i tylko od księżniczki Odetty oraz jej przyjaciół zależy, czy uda się zdjąć zaklęcie, a księżniczka Mei Li i Chen będą żyć długo i szczęśliwie.

Wyruszcie z księżniczką Odettą, księciem Derekiem i ich przyjaciółmi w kolejną magiczną podróż do zaczarowanego świata Cathay! Piękna księżniczka Mei Li planuje poślubić swoją prawdziwą miłość, Chena, i wzywa do siebie Odettę. Po przyjeździe księżniczka Odetta szybko odkrywa, że wszystko jest nie tak. Nie wszyscy są tym, kim powinni być!Wyruszcie z księżniczką Odettą, księciem Derekiem i ich przyjaciółmi w kolejną magiczną podróż do zaczarowanego świata Cathay! Piękna księżniczka Mei Li planuje poślubić swoją prawdziwą miłość, Chena, i wzywa do siebie Odettę. Po przyjeździe księżniczka Odetta szybko odkrywa, że wszystko jest nie tak. Nie wszyscy są tym, kim powinni być! Zła czarownica Fang rzuca kolejny urok, aby samej poślubić Chena. Ślub zbliża się wielkimi krokami i tylko od księżniczki Odetty oraz jej przyjaciół zależy, czy uda się zdjąć zaklęcie, a księżniczka Mei Li i Chen będą żyć długo i szczęśliwie.

data produkcji
2020
tytuł oryg.
The Swan Princess: A Royal Wedding
inne tytuły
Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny Polska
Więcej...

forum filmu Księżniczka Łabędzi: Królewskie Zaślubiny

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum