PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6909}

Księżniczka łabędzi

The Swan Princess
7,4 23 199
ocen
7,4 10 1 23199
5,7 3
oceny krytyków
Księżniczka łabędzi
powrót do forum filmu Księżniczka łabędzi

10/10

ocenił(a) film na 8

10/10, może nie jest idealna, ale to zdecydowanie bajka mojego dziecinstwa...

iamx_2

ja normalnie uwielbiałam ją oglądać w dzieciństwie :D:D mam nawet ją na kasecie :D jest super :P

22madzia221

dokładnie miałam tak samo! ;D
10.

ocenił(a) film na 8
naughtylass

zgadzam się jak byłam młodsza to chciało mi się ją oglądać codziennie naprawdę wspaniała bajka. Polecam

ocenił(a) film na 10
jesse_b

Ostatnio obejrzałam ją sobie :D Po około 10 latach! No szoook, że nadal we mnie takie uczucia wzbudza :D The best bajka <3 Po prostu cudowna historia, a piosenki...ahhhh :)))) <3
Polecam!!!!

ocenił(a) film na 9
22madzia221

Ja również mam jeszcze kasetę. Z tego co pamiętam to oglądałam ją przeciętnie raz w tygodniu :D Teraz czasami jeszcze na youtube mi się zdarza ;))

iamx_2

Zdecydowanie bajka mojego dzieciństwa ! Nawet dzisiaj pamiętam wszystkie piosenki !

ocenił(a) film na 10
komandoska2a

mam tak samo, obejrzałam z moją małą sąsiadką po tym jak zupełnie o tej bajce zapomniałam :) i ja i ona byłyśmy zachwycone ^^

użytkownik usunięty
iamx_2

10/10

ocenił(a) film na 8
iamx_2

Ja rónież uwielbiałam tą bajkę :) Polecam jeszcze Życzenie Annabelli ;) piękne historie ;)

iamx_2

A czy oglądając ją, kibicowałaś Derekowi, który zwracał uwagę tylko na urodę? I który potem zaczął dopatrywać się bestii w każdym stworzeniu, również w łabędziu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones