PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6909}

Księżniczka łabędzi

The Swan Princess
7,4 23 199
ocen
7,4 10 1 23199
5,7 3
oceny krytyków
Księżniczka łabędzi
powrót do forum filmu Księżniczka łabędzi

Witam, ma ktoś może wersję telewizyjną tej oto bajki? Nosiła tytuł "Zaklęty łabędź" i miała inny
dubbing niż ten, który można spotkać dziś. Wiem, że krążyła po internecie jakieś 2 lata temu, ale
teraz nigdzie nie można jej znaleźć. Jeśli ktoś ma ją w dowolnej postaci proszę o kontakt. Z góry
dzięki :)

ocenił(a) film na 6
sz_szostak

Z tego co kojarzę to ta wersja byłą emitowana na TVP1 i to oni zlecili dubbing. Nigdy nie było wydane na kasety czy DVD więc raczej nie da się tego znaleźć chyba, że zinfiltrujesz archiwa telewizji polskiej.

Yeshu

Chodziło mi o prywatne kolekcje - są ludzie, którzy mieli to na kasetach VHS i ta prośba jest kierowana do nich albo o pożyczenie albo o udostępnienie tego w internecie :)

ocenił(a) film na 8
sz_szostak

http://upload.torrenty.org/torrent/730086
??

madchicken

Nie, przeczytaj mój post jeszcze raz. Chodzi mi o TVRip, a nie zwykłą wersję DVD, bo ona ma ten inny dubbing.

sz_szostak

i ja mam pytanie a propos, bo też szukam jednego dubbingu a nie mam pojęcia który to. Mianowicie chodzi mi o ta wersję gdzie pierwsza piosenka na koncu brzmi tak: Wciaz o slubie bajki plota ulozyli sobie plan
Zameczaja dniem i noca
Zle sie czuje kiedy blazna gram
Juz siniaki od tych pieszczot mam
Sam bym ci ich wiecej nabil tez
Wciaz dziecinny jest


Brzydkim kaczatkiem byla jeszcze wczoraj
Labedzime stala sie jednego dnia
T chwila jest jak sen
Jak piekny letni dzien

Moich marzen cel
Moiach marzen
Naszych marzen cel by polaczyly sie krolestwa

a nie jak tn okropny dubbing z cda czy youtube

Smartawe

Ta wersja, o której piszesz to jest właśnie TVRip, której poszukuję. Też utknęła mi w pamięci ta wersja tej piosenki, ale niestety nigdzie tego nie ma. Tytuł filmu wtedy nosił "Zaklęty Łabędź", a potem zmienili i tytuł i dubbing :/

sz_szostak

udało się coś znaleźć?

użytkownik usunięty
monisiamlodasz

Udało się.

użytkownik usunięty
sz_szostak

Także tego, minęło siedem lat, a ja znalazłem w szfce z kasetami nagranie tego filmu z telewizji właśnie z tym (moim zdaniem lepszym) dubbingiem. Nie wiem czy ktoś korzysta jeszcze z tego konta, ale jakby coś to ta wersja nie zaginęła.

użytkownik usunięty
sz_szostak

https://youtu.be/AxgZyd393ik

@budyniozaur jesteś super! szkoda, że YT zdążył go zablokować :( ale dobrze, że wersja istnieje :)

P.S.: Może dodanie go jako film prywatny z linkiem pomoże i nie usunie filmu :)

użytkownik usunięty
monisiamlodasz

cda pl/video/82376578e (trzeba dostawić kropkę)

<3 !!!

użytkownik usunięty
sz_szostak

cda pl/video/82376578e (trzeba dostawić kropkę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones