PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122301}

Księżniczka na lodzie

Ice Princess
6,2 22 015
ocen
6,2 10 1 22015
Księżniczka na lodzie
powrót do forum filmu Księżniczka na lodzie

Po prostu polecam!
Jest mało tak sympatycznych filmów, ktore mozna poogladac z cala rodzina.
Wciagajaca akcja, dobra glowna bohaterka, wiele watkow oraz spojna calosc stworzyly naprawde dobry obraz.
Wszystkim majacym ochote na chwile relaksu po Świątecznym obiedzie szczerze P-O-L-E-C-A-M!!!

99neo

Wciągająca akcja? Wiem, że z całą rodziną nie można oglądać np. "Efektu motyla", ale to jest zbyt KICZOWATE, znam lepsze filmy familijne. Tylko szkoda, że TVP2 nie puszcza minimalnie ambitniejszych dzieł w Święta...

ocenił(a) film na 10
MsJustysia

"Minimalnie ambitniejszych" - może podasz jakiś konkretny przykład ambitnego, familijnego filmu...

99neo

Ratatuj? Nie oglądałam, ale z tego co słyszałam nie jest kiczowate ani tym bardziej w stylu nindża, tylko przyjazne, familijne...
A jeśli chodzi o komedie romantyczne to np. "13-30".

99neo

Zgadzam się z Tobą film jest extra, Warto go obejrzeć..:)

witq_2

Jestem ciekawa czy zna ktoś może tytuły utworów klasycznych do których jeździły aktorki w czasi zawodów. Za podpowiedzi będę bardzo wdzięczna, bo niestety, ale nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji.

ocenił(a) film na 7
deb_ew

ja uwazam ze ice princess jest super i wcale nie konczy sie tak idealnie w koncu dziewczyna zmarnowala szanse na dostanie sie na studia na wymarzona uczlenie i ostatecznie nie wygrala tego konkursu czy co to tam bylo...

Ratatuj... Zajebiste polecam ogladalam z rodzicami ;] bardzo im sie podobalo chociaz nie przepadaja za bajkami ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones