PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122301}

Księżniczka na lodzie

Ice Princess
6,2 22 017
ocen
6,2 10 1 22017
Księżniczka na lodzie
powrót do forum filmu Księżniczka na lodzie

Już dawno nie widziałem tak dobrego filmu produkcji Disneya. Są małe niedociągnięcia ale nie wpływa to na całość filmu. Świetna obsada dobra gra aktorów świetna muzyka nic dodać nic ująć. Tylko szkoda że taki krótki mogli by zrobić 2 część o seniorskich wyczynach Casey czy coś w tym stylu.

lukalek

Zgadzam się co do zrobiena drugiej części,przecież tak naprawde to my nawet niewiemy kto sponsoruje Casey w filmie \= Bo przeciez film się skończył droczeniem się matki CAsey z jej trenerką O=

ocenił(a) film na 8
lukalek

Zgadzam się z tobą 2 cześć powinna być przeciecz Casey dopiero zaczęła z swoją karierę na lodzie a tak dobrze jej szło że w następnym roku to ona by wygrała a nie taSkacząca Sardynka ( a swoją drogą ta gówniara była śmieszna i taka zadziorna ). Film świetny :)

lukalek

....A ja myslę że was trzeba odizolować i zamknąć po wszeczasy

użytkownik usunięty
Vladimir_Smirnoff

genialny? ty sie dobrze czujesz? za genialny uznalabym go majac 10 lat moze...

O gustach się podobno nie dyskutuję... film jak film może i trochę przewidywalny ale ujdzie:)..

ocenił(a) film na 7
lukalek

film przeciętny,przewidywalny,dobry do pooglądania w rodzinnym gronie...

lukalek

10/10??? Chyba żartujesz,to najbardziej przewidywalny film jaki widzialam. Da sie pooglądać, bo ciekawy wątek z łyżwiarkami i tyle. Moje zdanie..;)

lukalek

Film naprawdę super. Bardzo mi się podobał i nie mogę się doczekać 2 części. Trochę za mało wątków miłosnych ( Casey + Trevor ). Polecam

użytkownik usunięty
siwusia5

wszystkie filmy disney'a sa cool, ale trzeba przyznac ze disney to raczej bajki, filmy to juz nie to samo ale jednak:):):) hehehe troche to glupio brzmi, ale wiecie o co mi chodzi :P:P:P Disney rzadzi :):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones