PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122301}

Księżniczka na lodzie

Ice Princess
6,2 22 015
ocen
6,2 10 1 22015
Księżniczka na lodzie
powrót do forum filmu Księżniczka na lodzie

Chyba najgorszy film jaki widziałam. Nie mam wysublimowanego gustu co do filmów, mają one byc dla mnie tylko i wyłącznie źródłem rozrywki, nawet jeśli czasem jest ona wyjątkowo tępa. Potrafiłam bez większego bólu obejrzec nawet taki gniot jak np. 'Dziedziczki'. Ale oglądając to coś, bo ciężko to nazwac filmem sprawdziłam swoją wytzymałośc i wytrwałam do końca przez co samą siebie podziwiam. Film tylko i wyłącznie dla dzieci z pierwszych klas podstawówki. Jak wyżej wspomniałam nie jestem wymagająca, na grze aktorskiej się zupełnie nie znam ale tutaj beztalencie i sztucznośc aż waliła po oczach. Szczerze odradzam.

papieros

"na grze aktorskiej się zupełnie nie znam ale tutaj beztalencie i sztucznośc aż waliła po oczach" jak się nie znasz, to raczej nie powinnaś podawać takich wniosków.

A film może i jest dla młodszej widowni, w takim razie znajdź sobie coś dla siebie...

ocenił(a) film na 9
papieros

Po pierwsze nic tylko zachwalasz jaka jesteś wytrzymała itp,po drugie film jest sygnowany marką "disney" czyli jest z reguły dla młodszych,a ty skoro szukasz wybitnych twórczości nie powinnaś się zabierać za produkcje Disneya które mają bawić,wzrószać a nie powalać niesamowitą grą aktorska.

papieros

i tu jest właśnie ten ból, bo wcale nie szukałam ambitnego kina, tylko filmu na którym można się zrelaksowac, odprężyc i zapełnic czymś czas. Ten film niestety nie spełnia takich kryteriów

ocenił(a) film na 8
papieros

A mi się bardzo podobał,mimo,że jestem pod koniec 2 klasy gimnazjum. Może dlatego,że uwielbiam łyżwiarstwo figurowe? xD

aliccce

Ja już skończyłam gimnazjum i nadal chętnie po ten film sięgam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones