PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122301}

Księżniczka na lodzie

Ice Princess
6,2 22 015
ocen
6,2 10 1 22015
Księżniczka na lodzie
powrót do forum filmu Księżniczka na lodzie

film generalnie ogląda się dobrze, ale... Wiadomo ze takich talentów nie ma że nigdy nie ćwiczyła i wlezie na lód i od razu śmiga axle , tulupy i to potrójne i poczwórne...Troszeczkę naciągany i to mi sie nie podobało. Z kolei jesli chodzi o widzów młodszych to można film polecić gdyż pokazuje że zawsze nalezy strac sie realizowac swoje marzenia.

czarnooka_2

Zgadzam się, ten jej talent trochę mnie zdziwił, bo niby jeździć nie potrafiła, a tu nagle takie piruety itp... No nic, ale film był fajny, jeśli nie liczyć tych naciąganych scen.

czarnooka_2

przecież ona niby od małego jeździła na stawie koło domu... faktycznie takie talenty nie zdarzają się ze drugie zawody i już na podium...no , ale film ogólnie fajny ;)

czarnooka_2

Oj tam, przeciez z gory wiadomo bylo czego mozna sie spodziewac po produkcji Disneyowskiej. Ogolne wrazenie jak najbardziej pozytywne - taki lekki, przyjemny film na popoludnie, ot tak, zeby poprawic se nastroj na chwile :) A to, ze naciagny - kto by sie tym przejmowal :) Przeciez tu nie chodzi o realizm (chyba?) ;]

czarnooka_2

A ja mam trochę inne zdanie. Zaczęłam oglądać ten film, aby go wyśmiać - myślałam, że rzeczywiście pokażą, jak to dziewczyna zakłada łyżwy i już po miesiącu skacze potrójnego axla. Pewnie, że były uproszczenia, ale mimo wszystko nie tak bardzo rażące. I właśnie, ma rację ania200991, było powiedziane, że ona jeżdziła na stawie, a to już w takim filmie jest coś :) Na pewno obraz spodoba się nastolatkom, ale myślę, że i zwykły miłośnik łyżwiarswa figurowego będzie zadowolony.
P. S. Zresztą, jeśli ktoś jeździł na łyżwach wcześniej to pewnych rzeczy uczy się szybciej: był taki program w Rosji "Gwiazdy na lodzie" (poziom zdecydowanie wyższy niż u nas) i w pierwszej serii było naprawdę dobrze widać, że jedna z uczestniczek-amatorek - Ingeborga Dapkunajte jeździła w dziecinstwie na łyżwach. Zainteresowanych odsyłam na youtube.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones