PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014303}

Księżniczka

The Princess
4,8 2 599
ocen
4,8 10 1 2599
Księżniczka
powrót do forum filmu Księżniczka

1. Wandy co to Niemca nie chciała...
2. Filmów Johna Woo
3. Królewny Śnieżki
4. Filmów Tarantuli
5. GoT
6. Władcy Pierdziela
7. I ... wymieniajcie dalej

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_gggggg

zapomniałeś o Shreku

adrianzlotek

Drogi Kolego. Dziękuję za przypomnienie.
Cień pozdrawia Kolegę.

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_gggggg


Jeszcze dołóżmy "Meridę waleczną"...

Tyle nawiązań, to pewnie będzie taki kit... tzn. hit, że do legendy przejdzie :p
Ludzie będą opowiadać, że coś takiego kiedyś stworzono, ale tak szybko znikło, że nikt tego nie widział ;D

Montago

A ,,Room" naszego rodaka, Tommy'ego będzie czy nie?

Montago

A i jeszcze ,,Red Sonja".

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_gggggg

To już lepiej dodać Xenę, w końcu to kiedyś był autentyczny przebój TV, niestety obecnie ten styl już "nie kręci" widzów.
Inne czasy, inny widzowie i ich gust, a poza tym producenci nie mają świeżych pomysłów, tylko wciąż mielą te same schematy. :/

Montago

Wszędzie remaki, plagiaty, spin offy (do tych nic jeszcze nie mam), kontynuacje (do tych nic jeszcze nie mam). Robią z filmów seriale, z seriali filmy.

Montago

Podobno nie wolno łączyć jogurtu z owocami, banana z mlekiem, arbuza z melonem, pomidora z ogórkiem. Mówi się o częstych problemach trawiennych wywołanych mieszaniem pokarmów o różnym czasie trawienia. Oto i spis treści:

Szkodliwe połączenia: ogórek + pomidor
Szkodliwe połączenia: czerwone mięso + wino
Szkodliwe połączenia: herbata + ciasto
Szkodliwe połączenia: herbata + cytryna
Szkodliwe połączenia: ryba + olej słonecznikowy
Szkodliwe połączenia: kiwi + żelatyna
Szkodliwe połączenia: ziemniaki + masło
Producenci chyba nie słuchali dietetyka i postanowili wszystko połączyć. Efektem będą problemy ze zdrowiem widzów i puste kieszenie producentów.

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_gggggg

Dla mnie to jest live action "Rozczarowanych" i w sumie nie mogę się doczekać, bo animacja jest świetna, więc jeśli chodź w połowie oddadzą ten klimat, to może być na prawdę dobra rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones