PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7064}

Księżyc

La Luna
7,1 275
ocen
7,1 10 1 275
Księżyc
powrót do forum filmu Księżyc

Poszukuję filmu "La Luna" B. Bertolucciego, mpoże być nagrany z TV albo dystrybutora który tenże fim rozprowadza.
Film bardzo interesujący ale niestety oglądnąłem tylko fragment z uwagi na b. późną porę nadawania

użytkownik usunięty
edekpu

Film La Luna
Mam ten film (nagrany z TV); jeśli był(a)byś zainteresowany(a) - nie wiem - może wymianą, możesz się ze mną skontaktować. Film jest bardzo dobry, aczkolwiek należy do najtrudniejszych w odbiorze z tych, które kiedykolwiek oglądałem... ogólnym przesłaniem i sensem troszeczkę przypomina "Zwykłych ludzi" Roberta Redforda. Jednak trochę przesadzony... takie są przynajmniej moje odczucia.

użytkownik usunięty

La Luna
Oczywiście, że chciałbym go mieć. Nie wiem tylko jak dokonać wymiany. Ja mieszkam w Krakowie mój telefon domowy to 422-14-48 albo komórka 505-704-302. Jeżeli mieszkasz w Krakowie to spróbój zadzwonić i proś Edka. Ja mam trochę filmów ale głównie na płytach CD w formacie AVI. Jeżeli podasz swój adres e-ail to wyślę spis.
Dzięki za odpowiedź i czekam.

użytkownik usunięty

Filmy
Ehm..., ja mieszkam w Bytomiu, ale oczywiście, wyślij mi listę swoich filmów (zaznacz jakość) i, gdybym znalazł tam coś dla siebie za "La Lunę", lub byłbym zainteresowany kupnem (ile za 1 CD lub kasetę?), to przecież do Kakowa można pojechać... ehm, są wakacje;-) Mój e-mail, to: dan2002@o2.pl. A tak na serio, to wyślij mi ten spis i dogadamy się co do sposobu wymiany. Mogę Ci wysłać mój, ale dopiero potem, O.K. (i tak nie mam wzbyt wielu filmów... trudno dostępnych, oprócz tej "Luny") Aha, nie wiem, czy ta informacja będzie dla Ciebie istotna, ale film nagrany jest na long-playu...

ocenił(a) film na 10

Oj ludzie
nie podawajcie swoich telefonów w sieci,potem będziecie płakać,że macie głuche telefony...eh..

użytkownik usunięty

Filmy
Ehm..., ja mieszkam w Bytomiu, ale oczywiście, wyślij mi listę swoich filmów (zaznacz jakość) i, gdybym znalazł tam coś dla siebie za "La Lunę", lub byłbym zainteresowany kupnem (ile za 1 CD lub kasetę?), to przecież do Kakowa można pojechać... ehm, są wakacje;-) Mój e-mail, to: dan2002@o2.pl. A tak na serio, to wyślij mi ten spis i dogadamy się co do sposobu wymiany. Mogę Ci wysłać mój, ale dopiero potem, O.K. (i tak nie mam wzbyt wielu filmów... trudno dostępnych, oprócz tej "Luny")

Ostatnio znalazłem doskonałe źródło wielu interesujących filmów, w tym wyżej opisywany La Luna. Niestety - źródło nie daje napisów :( Gdyby ktoś, kiedyś, w wersji polskiej - proszę o kontakt pod numerem gg 15595635. W swojej kolekcji mam dużo filmów, który w zamian mógłbym się podzielić ( z napisami). Pozdrawiam

kyrie_elejson

witajcie, udało się komuś znaleźć napisy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones