PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 584
oceny
4,8 10 1 18584
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

Jak pierwszy raz oglądałam BW2 strasznie się wydygałam, byłam sama w domu a nie mogłam przegapić takiej okazji żeby nie obejrzec tego filmu a było to dość dawno wiec nie dożo latek jeszcze miałam. Pamiętam że film się skończył, ja leżałam bez ruch palcem u nogi bałam sie poruszyć a tu bach wyskakują mi z tekstem OBEJRZYJCIE JESZCZE TEN FILM PO NAPISACH (czy coś w tym stylu nie pamietam dokładnie) i rzucają jakimiś tekstami że wiedźma można powiedzieć ingerowała w ten filmie pokazywała jakieś znaki itp. Oni zwalniali sceny i pokazywali ze jakiś pentagram sie utworzył i inne badziewia... no ale wtedy masakra byłam w szoku a małolat to jeszcze bardziej sie wydygałam. A na koniec jeszcze wcisneli tak tyekst PRZEWIŃCIE TĘ KASETĘ NA PODGLĄDZIE nie mogłam tego zrobić bo ogladałam na HBO ale i tak pewnie to jakis kit... WIE KTOŚ COŚ O TYM? dobra nastał juz koniec wszystkiego co było zwiazane z ty m filmem i cóż dzwonek do drzwi zadzwonił u mnie w mieszkaniu jak na zawołanie a ja sama w domu... w sumie był jeszcze mój młodszy brat ale ale to jeszcze mały dzieciaczek i słodko spał. A cóż ja bałam sie wstać złożka tyle czasu zastanawiałam się czy donieść swoje poślady i podążyć w strone drzwi serce łomotało mi jak młot puls napewno nie był zbyt mały... tragfdia... no ale w koncu podniosłam sie z łoża. Udałam sie w strone drzwi ze strachem w gardle spojrzałam w wizjer... no i... i swiatło na klatce było zgaszone wiec nie ujrzałam kto tam stoi a była to godzina około 02.00. Miałam obawy co do otworzenia drzwi, a ze nie chaiałam ukazywać strachu wolałam nie pytać sie "kto tam?" (bo pomyslałam ze jak sie spytam to ktoś uzna mnie za tchurza <głupek>) wiec dalej policzyłam 1... 2..... 3....... az w koncu otworzyłam drzwi.

Na szczeście był to mój wujek ale starch który wtedy przerzyłam naprawde był całkiem przerazajacy... hehe brrr

HISTORIA OPARTA W 100% na FAKTACH

a wam przydarzyły sie jakieś historie?

kamilcia1988

chciałam jeszcze dodać ze za drugim razem mniej podobał mi sie film BW2. Jedynka była super na pewno jeszcze gorzej bym sie wydygała jak bym jedynkę oglądała takie coś by mi sie zdarzyło.

kamilcia1988

1 to beznadzieja! zastanawiam się zato nad dwójką..

kamilcia1988

zastanawiam się na co chorujesz....

ocenił(a) film na 5
kamilcia1988

Hehe, urzekła mnie Twoja historia ;P

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:::::::::::::ZA KRÓTKI:::::::::::::::::
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ocenił(a) film na 5
kamilcia1988

Pamiętam właśnie ta wersje z HBO i zastanawiam się czy jest gdzieś dostępna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones