PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 586
ocen
4,8 10 1 18586
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

Film jest według mnie po prostu do dupy! Jakaś durna sowa wpada przez okno, inni mają wizje że jakaś postrzelona dziewczyna która uważa się za medium je tą sowę, aktorzy do du... no już używałem tego zwrotu. Tańcują wokół drzewa gołe baby ech... totalny badziew który chce dorwać się do koryta bazując na świetnym horrorze jakim jest Blair Witch Project ale nic im z tego nie wyszło. Dwójka za to że... sam nie wiem chyba za to że ma w tytule Blair Witch.

ocenił(a) film na 3
Disturb__

Zgadzam się. Blair Witch Project 1 to był majstersztyk, genialny w swej prostocie i ciekawy. Z kolei oglądając sequel miałem wrażenie, że ten film to jakiś naciągany strasznie. W 1 była subtelna tajemnica, niby nic tam nie było a straszyło. A w 2? Jakieś pierdoły, że głowa mała. Ten film to po prostu pułapka na fanów filmu by wycisnąć z nich pieniążki.

ocenił(a) film na 7
Krol_Sedesow

Oj się nie zgodzę. Film rozbudowany. Trzeba znać uniwersum BWP żeby go polubić.

Disturb__

To nie remake tylko sequel. Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 8
Wolverin

Kurde!
Miałem zamiar napisać to samo.
Dokładnie.
Remake - film nakręcony na podstawie istniejącego już filmu, z tą samą fabułą, postaciami itp
Sequel - kontynuacja danego filmu/gry/serialu/książki
Prequel - film którego akcja toczy się przed wydażeniami z danego filmu/gry czy książki

Jacob Voorhees

Film bardzo dobry, tylko niektórzy nie potrafią zrozumiec dwójki. Myślą, że dwójka została nakręcona już bardziej profesjonalnie to straciła na wartości niż pierwsza częśc.
Według mnie twórcy BWP poszli w dobrym kierunku jeśli chodzi o nakręcenie drugiej części. To chyba lepsze niż próbowanie od początku udawac, że historia wydarzyła się naprawdę, film był nakręcony amatorską kamerą, a grupka ludzi, którzy nie dali wiary w wydarzenia z BWP1 poszła do lasu, by przekonac się na własnej skórze czy tam naprawdę się coś działo\dzieje. Według mnie to byłaby próba wydarcia kasy a film zostałby szybko odepchnięty.
Stworzyli ciekawą fabułę w 1 częsci, a w następnej był prawdziwy film, który miał trzymac w klimacie a gra aktorska miała zachwycac. Uważam, że swietnie im się to udało, jeśli wyjdzie kiedyś trójka to z chęcią oglądnę.

ocenił(a) film na 1
benburney

Też uważam, że twórcy w tej części bardziej się postarali. Lepeij się ogląda, ma też dużo lepszy klimat a poza tym wątek czarownicy rozbudowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones